Liberec

Dům kultury

Sobota 7. února III. Magna ples

Pátek 13. února 2. ples Gymnázia Jeronýmova Liberec

Pátek 20. února XXVII. ples zemědělců a potravinářů Libereckého kraje

Sobota 21. února Erotický ples

Pátek 27. února Ples Obchodní akademie

Sobota 28. února Ples Střední školy strojní, stavební a dopravní Liberec
 

Lidové sady

Pátek 6. února Tradiční masopustní bál RCL

Sobota 7. února Sportovní ples TUL

Sobota 14. února Etnoples ZOO Liberec

Pátek 20. února Ples Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné

Sobota 21. února Pejskařský ples


Restaurace U Košků, Pavlovice

Sobota 7. února Myslivecký ples

Pátek 13. února Ples klubu Trampolíny Liberec

Sobota 14. února Ples ruprechtických sousedů

Pátek 20. února Ples Jizersko-ještědského spolku

Sobota 21. února Ples Jedličkův ústav


MCU Koloseum

Pátek 20. února Ples Střední školy strojní, stavební a dopravní

Sobota 21. února 3. reprezentativní ples Severáčku


Tělocvična ZŠ Ostašov

Pátek 20. února Ostašovský školní ples


Kulturní centrum Vratislavice 101010

Pátek 6. února Ples Střední školy designu a tvorby nábytku

Pátek 20. února Reprezentační ples Vratislavic nad Nisou

Clarion Grandhotelu Zlatý lev Liberec

Pátek 27. února 10. hejtmanský ples

Liberecko

Hasičárna Hrádek nad Nisou

Sobota 14. února Masopust a zabijačkové hody (začátek na Horním náměstí, konec v hasičárně)


Dům kultury Beseda, Hrádek nad Nisou

Sobota 7. února Společenský večer města

Pátek 13. února Rybářský ples

Sobota 21. února Sportovní bál TJ Slovan


Školní jídelna, Chrastava

Pátek 13. února 10. Městský ples


Společenský klub Chrastava CVA

Pátek 27. února Mexický country bál


KáDéčko, Hodkovice nad Mohelkou

Sobota 7. února Hasičský bál

Jablonec nad Nisou

Eurocentrum

Sobota, 7. února Babí hop

Pátek 13. února Blackout, Maturitní ples Gymnázia Dr. Antona Randy, 4.A

Sobota 14. února 20. ples statutárního města Jablonec nad Nisou

Neděle 15. února Desanka taneční odpoledne s dechovkou pro seniory

Pátek 20. února Woodstock, Maturitní ples Oktávy Gymnázia U Balvanu

Sobota 21. února Salsa Night

Pátek 27. února Hasičský bál

Sobota 28. února Ples základní umělecké školy


Sál Beseda, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Pátek 13. února 10. reprezentační ples

Česká Lípa

Kulturní dům Crystal

Sobota 21. února 6. květinový ples