Kino Radnice Jablonec: 24. prosinec Lovecká sezóna 2, 22.00. Domácí vs. lesní hosté. Vyhraje dravější. Je to prosté! Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. V dalším pokračování se chystá na rozhodující souboj mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. Lovecká sezóna 2 obsahuje všechno, po čem srdce dětského fanouška animovaných filmů touží. Roztomilou grafiku, zábavné charaktery a ještě vtipnější gagy ve scénáři, na kterém pracoval celý tým scenáristů.

Kino Radnice Jablonec: 25. prosinec – 28. prosinec Stmívání, 17.30. Film je natočen podle první ze čtyř knih od Stephenie Meyerové, které si okamžitě získaly širokou skupinu fanoušků po celém světě. Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk. Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Sarah Clarke, Peter Facinelli.

Kino Radnice Jablonec: 25. prosinec – 28. prosinec Den, kdy se zastavila země, 20.00. Sci-fi remake filmu z roku 1951. Remake filmu z roku 1951. Mimozemšťan Klaatu (Keanu Reeves) přicestuje na Zemi s jediným úkolem - zachránit ji. Lidstvo totiž svými válkami ohrožují mír v celém vesmíru. Pokud tedy vláky ihned neukončí, bude muset Klaatu přistoupit k nejtvrdšímu opatření - planetu Zemi vymazat z mapy vesmíru. Hrají: Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, John Cleese.

Kino Junior Jablonec: 25. prosinec – 30. prosinec Madagascar 2: Útěk do Afriky, 18.00. Rodinná animovaná komedie o dalších osudech lva Alexe a jeho přátel.

Kino Junior Jablonec: 25. prosinec – 28. prosinec Rembrandtova noční hlídka, 20.00. Peter Greenaway se vrací s fascinujícím dramatem o vzniku jednoho z nejznámějších malířských děl všech dob.