Kino Radnice Jablonec: 4. - 6. ledna Astro boy, 17.30. Animovaný akční film natočený podle slavného japonského komiksu o dobrodružstvích odvážného kluka se „super“ schopnostmi.

Kino Radnice Jablonec: 4. – 6. ledna Paranormal activity, 20.00. Víš, co se děje v noci, když spíš? Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Film, který si rychle získal mimořádný divácký obdiv..

Kino Junior Jablonec: 4. – 6. ledna Můj život v ruinách, 18.00. Hrdinka romantické komedie se jako turistická průvodkyně vydává do země svých předků, aby zde našla kouzlo života.

Kino Junior Jablonec: 4. – 6. ledna Zoufalci, 20.00. Realistická komedie o šestici bilancujících třicátníků (S. Babčáková, J. Plesl ad.), kteří se sejdou na večírku v rodném Jablonci. Pozor hraje i město Jablonec a jeho obyvatelé!

Kino Alfa Desná: 6. ledna G-Force, 17.00. Producent Jerry Bruckheimer uvádí svůj první celovečerní 3D film G-Force, dobrodružnou komedii o posledních úspěších tajného vládního programu pro výcvik špionážních zvířat. Tato špičkově vycvičená morčata, vybavená nejdokonalejším špionážním vybavením, zjistí, že mají osud světa ve svých prackách. Členy týmu G-Force jsou morčata Darwin velitel jednotky, rozhodnutý za každou cenu uspět, Blaster, špičkový odborník na zbraňové systémy, který je tak trochu cvok a zbožňuje cokoliv extrémního, a Juarez, sexy specialistka na bojová umění. Dalšími členy týmu je specialista na průzkumné muší operace, Mooch, a slabozraký krtek Speckles, odborník na počítače a rozvědné služby.

Kino Jas Tanvald: 6. ledna Astro Boy, 17.00. Americký animovaný akční film podle japonského komiksu. Příběh odvážného kluka, který se stane hrdinou. České znění.