Kino Radnice Jablonec: 20. listopad APOKALYPSA V HOLLYWOODU, 17.30. Nekorektní akční komedie, kterou si pro zábavu natočila parta hereckých kámošů. Divoký večírek v domě Jamese Franca se po nečekané apokalypse v LA promění v boj o život…

Kino Radnice Jablonec: 20. listopad THOR: TEMNÝ SVĚT, 20.00. V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu…

Kino Radnice Jablonec: 21. – 24. listopad BELLA MIA, 17.30. Film o svobodě, lásce a …kravách, které po útěku před jatky a dokázaly přežít celý rok v „divočině". Silný příběh režíroval a v nádherném prostředí Jizerských hor také sám nasnímal jeden z nejlepších českých kameramanů Martin Duba podle scénáře Marka Epsteina.

Kino Radnice Jablonec: 21. – 24. listopad HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA, 20.00. Vítězství Katniss a Peeta v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panemu jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je velmi pádný důvod pro Kapitol, aby se obou hrdinů pokusil zbavit.

Kino Junior Jablonec: 20. listopad SNOW FILM FEST, 17.30. Pásmo špičkových filmů se zimní tématikou! Sníh, led, adrenalin!

Kino Junior Jablonec: 21. a 22. listopad PERVERZNÍ PRŮVODCE IDEOLOGIÍ, 17.00. Originální a zábavné interpretace filmů, reklam či společenských fenoménů (od podstaty Kinder vajíčka, přes teplou Coca Colu, po souvislost mezi Čelistmi a vyhlazováním Židů) v podání excentrického slovinského filozofa a myslitele Slavoje Žižeka.

Kino Junior Jablonec: 21. listopad SEDMIKRÁSKY, 20.00. Do detailů propracovaná výtvarná stylizace jednoho z nejcitovanějších a nejobdivovanějších filmů Československé nové vlny opravdu vynikne teprve na plátně kina. Užijte si alotria obou Marií v plné parádě.

Klub na Rampě Jablonec: 21. listopad OZVĚNY FRESH FILM FESTU 2013, 19.30. To nejlepší z letošního MF studentských filmů a debutů.istopad

Kino Železný Brod: 20. listopad PŘÍBĚH FILMU: ODYSEA – Epizoda 10 – Filmy měnící svět (70. léta 20. st.) + Epizoda 11 – Příchod multiplexů a střední proud v Asii (70. léta 20. st.), 19.30. V 70. letech vznikaly filmy, které chtěly změnit svět. Exkurzi začneme v Německu u Wima Wenderse, následně se přesuneme do Velké Británie, navštívíme Itálii a budeme svědky rodící se nové australské kinematografie, až nakonec dorazíme do Japonska. Jedenáctá část nás přesvědčí, že Hvězdné války, Čelisti a Vymítač ďábla jsou i přes svůj podíl na vzniku fenoménu multiplexů velmi inovativními díly. Z Hollywoodu se přesuneme do Bollywoodu a taky si připomeneme hongkongské bojové filmy!

Kino Jas Tanvald: 20. listopad INSIDIOUS 2´, 19.00. Americký horor. Přijdete o vše, na čem vám záleží. Od tvůrce filmu Saw.