Kino Radnice Jablonec: 22. – 24. listopad BELLA MIA, 17.30. Film o svobodě, lásce a …kravách, které po útěku před jatky a dokázaly přežít celý rok v „divočině". Silný příběh režíroval a v nádherném prostředí Jizerských hor také sám nasnímal jeden z nejlepších českých kameramanů Martin Duba podle scénáře Marka Epsteina.

Kino Radnice Jablonec: 22. – 24. listopad HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA, 20.00. Vítězství Katniss a Peeta v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panemu jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je velmi pádný důvod pro Kapitol, aby se obou hrdinů pokusil zbavit.

Kino Radnice Jablonec: 23. listopad PTAČÍ ÚLET, 15.00. Humorný dobrodružný animák o dvou odvážných krocanech, kteří vymyslí ambiciózní plán, jak zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu jednou provždy!

Kino Radnice Jablonec: 24. listopad ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE 2, 15.00. Nové animované dobrodružství geniálního vynálezce Flinta, jeho přátel a jeho nezkrotných přístrojů… Na malé i velké diváky čeká setkání s čipernými okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru.

Kino Junior Jablonec: 22. listopad PERVERZNÍ PRŮVODCE IDEOLOGIÍ, 17.00. Originální a zábavné interpretace filmů, reklam či společenských fenoménů (od podstaty Kinder vajíčka, přes teplou Coca Colu, po souvislost mezi Čelistmi a vyhlazováním Židů) v podání excentrického slovinského filozofa a myslitele Slavoje Žižeka.

Kino Junior Jablonec: 22. listopad RIVALOVÉ, 20.00. Ron Howard (Čistá duše, Šifra mistra Leonarda) natočil velkofilm z prostředí Formule 1 o nezkrotné touze po vítězství v závodech plných zvratů, nebezpečí a blízkosti smrti. Niki Lauda a James Hunt – dokonalý profesionál versus neodolatelný playboy.

Kino Junior Jablonec: 23. a 24. listopad ODHALENÝ PŘÍSTAV, 17.30. Každý si přeje být milován. Finský režisér Aku Louhimies je jedním z nejtalentova­nějších a nejoceňovanějších severských tvůrců. Na svém kontě má na 21 filmových ocenění z mezinárodních filmových festivalů v Aténách, Ghentu, Karlových Varů, Leedsu nebo Moskvy. Jeho snímky vyvolávají hluboký divácký zájem.

Kino Junior Jablonec: 23. a 24. listopad ŽENA V KLECI, 20.00. Po tragické přestřelce, při níž jeden z jeho kolegů přišel o život a další ochrnul, je komisař Carl Mørck přeložen do sklepní kanceláře nově zřízeného Oddělení Q, jež má za úkol protřídit nedořešené a odložené případy a jehož jedinými zaměstnanci jsou komisař Mørck a jeho nový asistent Assad. Stačí jediný den a paličatý komisař se přes výslovný zákaz střemhlav vrhá do řešení případu Mere…

Kino Železný Brod: 22. a 23. listopad LÁSKY ČAS, 19.30. Stojíte poprvé tváří v tvář své budoucí životní lásce a chcete jí říct větu, po které se do vás nadosmrti zamiluje. V drtivé většině případů to ale poděláte. Tim, naprosto obyčejný nesmělý jednadvacetiletý Brit, má to štěstí, že tyhle zásadní životní momenty může opakovat – umí totiž tak trochu cestovat v čase… Další z nezapomenutelných filmových kousků od tvůrců romantických komedií Nothing Hill a Láska nebeská, při kterém vám bude opravdu výjimečně dobře!

Kino Jas Tanvald: 22. listopad TURBO 3D, 17.00. Americká animovaná komedie pro celou rodinu. On jezdí rychle. Oni zběsile. Turbo je malý obyčejný šnek, který touží být nejrychlejším závodníkem. České znění.

Kino Jas Tanvald: 22. a 23. listopad THOR: TEMNÝ SVĚT 3D, 19.30. Americký dobrodružný film. Další napínavý příběh boha hromu Thora a jeho boj o záchranu vesmíru. V hlavních rolích Chris Hemsworth a Natalie Portman.

Kino Jas Tanvald: 23. listopad ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE 2, 17.00. Americká animovaná komedie pro celou rodinu. Blíží se něco velikého. Vynálezce Flint a jeho přátelé jsou tu znovu.