Kino Radnice Jablonec: 15. - 17. června Noc v Muzeu 2, 17.30. Bývalý noční hlídač Larry Daley (Ben Stiller) je opět zatažen do těžko představitelného dobrodružství, ve kterém ožívá sama historie.

Kino Radnice Jablonec: 15. - 17. června Star Trek, 20.00. Nemusíte vědět nic o dobrodružstvích posádky vesmírné lodi Enterprise a přesto si tohle intergalaktické dobrodružství prošpikované humorem, erotikou a velkolepými akčními scénami v režii J. J. Abramse (Alias, Ztraceni) báječně užijete!

Letní kino Jablonec: 15. a 16. června Krvaný Valentýn, 22.00. Naštvaný horník s krumpáčem chystá odplatu a jízda do pekel právě začíná…

Kino Alfa Desná: 17. června Star trek 11, 17.00. Nejnovější film slavné série Star Trek nás zavede do úplných počátků, kdy se dozvíme, jak se James T. Kirk, Spock a další členové USS Enterprise poznali a vytvořili tak nejznámější posádku v historii. Podle toho, co je známo, příběh také ukáže Spocka staršího (Nimoy) a skupinu Romulanů (vedenou Nerem, hraje Eric Bana) kteří jsou transportováni do minulosti, kde musí Spock Romulanům zabránit v neopravitelném zničení proudu času. A aby to zvládl, bude potřebovat pomoc svého mladšího „já“.

Kino Železný Brod: 16. června Znovu 17, 17.30. Příběh skoro čtyřicátníka Mike O´Donella, jenž je natolik nespokojený se svým životem, že by se nejraději vrátil zpět v čase a udělal vše znovu a lépe. A světe div se – jednoho rána se Mike probudí a je mu zase 17. Svou šanci tedy dostal, otázkou je, jak se mu ji podaří zužitkovat. Hrají: Zac Efron, Matthew Perry, Leslie Mann, Thomas Lennon, Michelle Trachtenberg ad.

Kino Jas Tanvald: 15. června X – Men Origins : Wolverine, 19.00. Americký akční film. Další pokračování ságy o známých mutantech. V hlavních rolích Hugh Jackman a Ryan Reynolds.

Kino Jas Tanvald: 17. června Odpor, 19.00. Americký válečný film podle skutečných událostí. Každý den svobody znamená vítězství. V hlavních rolích Daniel Craig a Liev Schreiber.