Kino Radnice Jablonec: 9. a 10. června Kung Fu Panda 2 (3D), 17.30. Nová dobrodružství velkého Dračího bojovníka alias chlupatého pandího chlapíka Po, který společně se svými kamarády musí zvítězit nad padouchem, který chce ovládnout Čínu a zničit jejich milované kung fu.

Kino Radnice Jablonec: 9. a 10. června X-Men: První třída, 20.00. Další díl sci-fi série v režii M. Vaughna (Hvězdný prach, Kick-Ass) se v čase vrací zpátky a odehrává se v době, kdy mladý „Profesor X“ a „Magneto“ byli velmi blízcí přátelé a teprve odkrývali své jedinečné schopnosti. Válka mezi X-Meny a Bratrstvem začíná!

Kino Radnice Jablonec: 11. a 12. červen Kung Fu Panda 2 (3D), 15.00. Nová dobrodružství velkého Dračího bojovníka alias chlupatého pandího chlapíka Po, který společně se svými kamarády musí zvítězit nad padouchem, který chce ovládnout Čínu a zničit jejich milované kung fu.

Kino Radnice Jablonec: 11. a 12. června X-Men: První třída, 17.30. Další díl sci-fi série v režii M. Vaughna (Hvězdný prach, Kick-Ass) se v čase vrací zpátky a odehrává se v době, kdy mladý „Profesor X“ a „Magneto“ byli velmi blízcí přátelé a teprve odkrývali své jedinečné schopnosti. Válka mezi X-Meny a Bratrstvem začíná!

Kino Radnice Jablonec: 11. a 12. června Pařba v Bangkoku, 20.00. Volné pokračování úspěšné komedie. Po nezapomenutelné kamarádské rozlučce se svobodou v Las Vegas následuje „zcela bezpečně a poklidně“ naplánovaná svatba v Bangkoku…

Letní kino Jablonec: 10. – 11. červen Králova řeč, 21.45. Pět Oscarů a množství dalších ocenění získal příběh koktavého anglického krále Jiřího VI.

Kino Jas Tanvald: 10. června Piráti z Karibiku : Na vlnách podivna 3D, 19.00. Americký dobrodružný film. Johnny Depp se vrací ke své legendární roli kapitána Jacka Sparrowa ve čtvrtém pokračování úspěšné dobrodružné série. Dále hrají Penélope Cruz a Geoffrey Rush. České znění.