Kino Radnice Jablonec: 13. – 15. června Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna 3D, 17.00. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí.

Kino Radnice Jablonec: 13. – 15. června Melancholia, 20.00. Překrásný film o konci světa. Nový film kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera vypráví uhrančivý příběh dvou sester (K. Dunst a Ch. Gainsbourg). Zatímco se ta mladší zrovna vdává, objevuje se na nebi rudá planeta, která vystoupila zpoza slunce a Zemi s ní hrozí bezprostřední srážka…

Kino Radnice Jablonec: 15. června Lidice, 14.30. Odpolední promítání (nejen) pro seniory. Velkofilm plný emocí poukazuje na to, jak zdánlivé maličkosti mohou změnit chod dějin a způsobit tragédii. Vypálení malé české vesnice s názvem Lidice po atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha odhalilo tvrdou realitu nacistického plánu. Záminkou k této akci byl však pouze jeden jediný milostný dopis…

Kino Jas Tanvald: 15. června Lidice, 19.00. Nový český výpravný film natočený podle skutečné události. Opravdu si myslíte, že znáte příběh Lidic? V hlavních rolích Karel Roden, Zuzana Fialová a Marek Adamczyk.

Kino Alfa Desná: 15. června Autopohádky, 13.10 , 16.00 a 17.45. Další pohádka pro naše malé diváky s hudbou kapely Chinaski. Opět akce „Učíme děti chodit do kina“, kdy mají vstup za 40,- Kč a pití zdarma, jinak 60,- Kč.