Kino Radnice Jablonec: 19. – 28. května Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna 3D, 17.00. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí…

Kino Radnice Jablonec: 19. – 22. května Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna 3D, 20.00. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí…

Kino Radnice Jablonec: 21. – 22. května Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna 3D, 13.30. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí…

Kino Junior Jablonec: 19. – 20. května Odcházení, 18.00. Bývalý prezident a dramatik Václav Havel debutuje jako filmový režisér filmovou adaptací své celosvětově úspěšné hry Odcházení.

Kino Junior Jablonec: 19. května Země hojnosti, 20.00. Wim Wenders a jeho vyrovnávání se s Amerikou po útocích 11. září. Příběh sleduje vztah dvou postav: Paula, veterána z Vietnamu a nyní federálního agenta, jehož velkou obsesí je fanatická obrana Ameriky před ostatním světem, a mladičké Lany – misionářky zarputile bránící práva menšin.

Kino Junior Jablonec: 20. – 22. května Biutiful, 20.00. Životní cesta konfliktního bývalého narkomana (Javier Bardem), který hledá smíření se svým životem, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony v režii A. G. Iňarritu (Amores Perros, 21 gramů).

Kino Junior Jablonec: 21. – 22. května Nickyho rodina, 18.00. Film o Nicholasi Wintonovi, zachránci mnoha židovských dětí, přináší dosud nezveřejněná fakta, svědectví a osudy.

Kino Jas Tanvald: 20. května Rio 3D, 16.00. Americký rodinný animovaný film od tvůrců filmu Doba ledová. Dobrodružství papouška jménem Blu a jeho zvířecích přátel. České znění.

Kino Jas Tanvald: 20. a 21. května Kazatel 3D, 19.00. Americký sci-fi thriller. Poslední válka mezi lidmi a upíry začíná. V hlavních rolích Paul Bettany, Karl Urban a Maggie Q. Titulky.

Kino Jas Tanvald: 21. května Medvídek Pú, 16.00. Americký animovaný film pro děti. Nová dobrodružství Medvídka Pú a jeho přátel. Před filmem bude promítán krátký animovaný film Balada o Nessie. České znění.