Kino Radnice Jablonec: 23. – 28. května Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna 3D, 17.00. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí…

Kino Radnice Jablonec: 23. – 25. + 29. května Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna 3D, 20.00. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí…

Kino Junior Jablonec: 25. května Mr. Nice, 20.00. „Pravdivý příběh nejslavnějšího dealera” aneb životní cesta hlavního dovozce marihuany v 60. letech ve Velké Británii, kterému se podařilo unikat vězení díky tomu, že předstíral, že je agent MI6.

Kino Železný Brod: 24. května Obřad, 17.30. Film „Obřad” je inspirovaný skutečnými událostmi, sleduje poněkud skeptického amerického studenta kněžského semináře Michaela Kovaka. Ten navštěvuje školu exorcizmu ve Vatikánu. Michael se během svého pobytu v Římě seznámí s neortodoxním knězem Otcem Lucasem, který mu ukáže i temnou stranou jeho víry.

Kino Jas Tanvald: 25. května WesternStory, 19.00. Nová česká komedie ze zákulisí příprav sezóny ve westernovém městečku. V hlavních rolích Mário Kubec, Bohumil Klepl, Pavel Zedníček a Pavel Landovský.