Kino Radnice Jablonec: 18. ledna – 20. ledna Planeta 51, 18.00. Animovaná rodinná komedie od scenáristy příběhů Shreka. Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, cosi člověčího se ale blíží k jejich planetě…

Kino Radnice Jablonec: 18. – 20. ledna Avatar - 3D, 20.00. Film přepisující filmovou historii! Akční sci-fi Jamese Camerona (Titanic) nás zavede do velkolepého světa daleko za hranice naší fantazie, do míst plných imaginace a vzrušujících tvorů - to vše v prostorovém 3D provedení.

Kino Junior Jablonec: 18. – 20. ledna Galimatyáš, 18.00. Kriminální a nezvykle akční komedie režiséra Jean-Pierre Jeuneta ve stylu jeho nejslavnějšího filmu Amélie z Montmartru. Svérázný a humorný pohled na obchodníky se zbraněmi.

Kino Junior Jablonec: 18. – 20. ledna Protektor, 20.00. Příběh osudového vztahu a lásky, která v extrémních dobách může vést až na samou hranici…

Kino Železný Brod: 19. ledna 3 sezony v pekle, 17.30. Milostné drama. Dokud sníš, nejseš mrtvej! Píše se rok 1947 a doba přeje smyslnosti, extravaganci, humoru a nekonečnému očekávání. Ivanu Heinzovi je právě devatenáct. Utíká z domova, aby se vydal na nekonvenční pouť oslavující svobodu a umělecké ideály. Píše básně a vrhá se nadšeně do zničující romance s nezávislou a bisexuální Janou. Akční život plný inspirujících erotických her, výbuchů smíchu, dobové taneční hudby, ale i dramatických politických změn, prožívají čerství milenci naplno. Komunistický režim začíná ukazovat i svou represivní tvář. Ivan a Jana se vyhýbají práci, spřádají fantastické plány do budoucnosti, živí se drobnými krádežemi a plánují útěk do Paříže. Střet s mocí však přichází tvrdě a nečekaně… Hrají: Kryštof Hádek, Karolina Gruszka, Jan Kraus, Martin Huba, Miroslav Krobot, Táňa Pauhofová a další.

Kino Jas Tanvald:
20. ledna Twilight sága : Nový měsíc, 19.00. Americký romantický horor. Pokračování upíří romance podle bestsellerů S.Meyerové. V hlavních rolích Kristen Stewart a Robert Pattinson.