Kino Junior pro děti: 24. ledna Cirkus Hurvínek, 16.00. Pásma pohádek pro nejmenší: Cirkus Hurvínek, Rusalka Hupsalka, Budulínek a mandelinka, Sametka, Krtek chemikem.

Kino Radnice pro děti: 23. a 24. ledna Avatar, 12.00. Každou sobotu a neděli od 12.00 hodin, mimo 30.1.

Kino Radnice Jablonec: 21. – 27. ledna Princezna a žabák, 18.00. Klasická animovaná hudební pohádka za studia Walta Disneyho. Výsledek polibku mezi princeznou a žabákem je však dosti překvapivý a je teprve začátkem veselého dobrodružství…

Kino Radnice Jablonec: 23. a 24. ledna Zataženo, občas trakaře – 3D, 15.30. Animovaný rodinný příběh o pozoruhodném městě, kde v době snídaně, oběda a večeře padají z nebe dobroty..

Kino Radnice Jablonec: 21. – 27. ledna Sherlock Holmes, 20.00. Robert Downey Jr. v roli legendárního detektiva a Jude Law v roli věrného kolegy Watsona odhalují pachatele zločinů v novém dynamické zpracování detektivních příběhů v režii Guye Richie.

Kino Junior Jablonec: 21. – 24. ledna Vyfič!, 17.30. Jak může mladá rebelka uniknout z nudy maloměsta v Texasu? Vrhne do drsných závodů na kolečkových bruslích.

Kino Junior Jablonec: 22. – 24. ledna Zemský ráj to na pohled, 20.00. Mrazivá komedie o tom, jak se dalo žít v 70. letech a zároveň se nenechat zmrazit. Podle scénáře Terezy Boučkové.

Kino Junior Jablonec: 21. ledna Maradona, 20.00. Emir Kusturica bere diváky na bouřlivou jízdu životním příběhem fotbalového mága Diega Maradony.

Kino Železný Brod: 21. ledna Zataženo, občas trakaře, 16.30. Animovaná rodinná komedie. Připravte si talíře… Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za jedna z nejbizarnějších zařízení, která kdy vznikla. Když jeho nejnovější vynález, stroj na proměnu vody v jídlo, nešťastnou náhodou zničí náměstí a vystřelí do nebe, domnívá se, že je s jeho vynálezeckou kariérou konec. Dokud se nestane něco neuvěřitelného – z nebe začnou padat cheeseburgery. Jeho stroj funguje! Jídlová přeháňka je okamžitě obrovsky populární a Flint naváže přátelství se Sam Sparks, televizní rosničkou, která do města přijíždí, aby udělala reportáž o tom, co sama označuje za „nejvýznamnější meteorologický fenomén v dějinách.“ V českém znění: Petr Lněnička, Tereza Bebarová, David Štěpán, Pavel Pípal, Michal Holáň, Zbyšek Pantíček, Radek Kuchař, Tomáš Krager, Jindřich Žampa, Libor Terš, ad.

Kino Jas Tanvald: 22. ledna 3 sezóny v pekle, 19.00. Nové české milostné drama režiséra Tomáše Mašína. Dokud sníš, nejseš mrtvej! V hlavní roli Kryštof Hádek.

Kino Jan Tanvald: 23. ledna Koralína a svět za tajnými dveřmi 3D, 17.00. Americký rodinný animovaný film. Kouzelný svět, ve kterém se snoubí rozkoš s hrozbou. Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek s 3D brýlemi v digitální kvalitě. České znění.