Kino Radnice Jablonec: 22. listopadu – 1. prosince Harry Potter a relikvie smrti 1, 17.00. Sedmé a poslední pokračování dobrodružství Harryho Pottera je rozdělené do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály.

Kino Radnice Jablonec: 22. - 24. listopadu Harry Potter a relikvie smrti 1, 20.00. Sedmé a poslední pokračování dobrodružství Harryho Pottera je rozdělené do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály.

Kino Junior Jablonec: 22. - 24. listopadu Legenda o létajícím Cypriánovi, 18.00. Podle jedné staré legendy kdysi dávno žil v klášteře ztraceném v horách znalec tisíce věd a mistr tisíce řemesel, lékař a bylinkář, tajemný mnich Cyprián. Ta legenda je možná pravdivá…

Kino Junior Jablonec: 22. - 24. listopadu Wall Street: Peníze nikdy nespí, 20.00. V hvězdně obsazeném pokračování slavného dramatu Olivera Stonea se finančník Gordon Gekko (Michael Douglas) po letech vrací z vězení, aby tentokrát spolu s mladým burzovním makléřem (Shia LaBeouf) „kopal“ za správnou stranu.

Kino Železný Brod: 23. listopadu Román pro muže, 17.30. Komedie podle románu Michala Viewegha. Příběh tří sourozenců - Cyrila, Bruna a Anety, kteří mají kvůli předčasné smrti rodičů mnohem pevnější pouto, než bývá obvyklé. A to přesto, že se povahově snad už nemůžou víc lišit. Hrají: Miroslav Donutil, Vanda Hybnerová, Miroslav Vladyka, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Filip Čapka, Igor Chmela, Pavel Řezníček a další.

Kino Jas Tanvald: 23. listopadu Travesti show Hanky Panky – Z pohádky do pohádky, 19.00. Další zcela nová zábavná show, plná nápaditých převleků, humoru, choreografií a známých hudebních melodií spolu se slečnami Dolores, Stefany, Sofií a Alexem. Jak napovídá už samotný název pořadu, tento večer se bude odehrávat v duchu pohádkových melodií a nejen těch. Pořad je koncipován opět tak, že si na své přijdou zaručeně všechny věkové generace. Kromě ráčkující princezny přivítáme na jevišti například Leonu Machálkovou, Hanku Zagorovou s Petrem Rezkem, Lucii Bílou, Pink, Dádu Patrasovou, legendární duo Petra Kotvalda a Standu Hložka, současnou královnu hitparád Lady Gagu a nebo zavzpomínáme na muzikál Pomáda.

Kino Jas Tanvald: 24. listopadu Hlava – Ruce – Srdce, 19.00. Nový český film Davida Jařaba. Film o lásce bez lásky, o válce bez války a magii bez kouzel. V hlavních rolích Roman Zach, Jiří Schmitzer a Alois Švehlík. Film bude promítán v digitální kvalitě.

Kino Alfa Desná: 23. listopadu Největší z Čechů, 17.30 a 20.00. Chcete vědět, jestli je možné prolézt squashovou pálkou? Kolik čtyřlístků musíte nasbírat, abyste překonali rekord? Kolik musíte sníst párků, abyste v tom byli nejlepší? Kam se dá dojet na rotopedu?