Kino Radnice Jablonec: 4. - 6. října Román pro muže, 20.00. Dlouho očekávaný snímek podle scénáře a bestselleru Michala Viewegha v režii Tomáše Bařiny (Bobule). Hrají: M. Donutil, M. Vladyka, V. Hybnerová, T. Pauhofová, J. Budař a další…

Kino Junior Jablonec: 4. října – 6. října Největší z Čechů, 18.00. Nová česká komedie ze světa kuriózních disciplín a rekordů…

Kino Junior Jablonec: 4. října – 6. října Antikrist, 20.00. Skandální snímek o temných cestách touhy v režii Larse von Triera.

Kino Jas Tanvald: 6. října Expendables – Postradatelní 2D, 19.00. Americký akční film. Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Afriky. V hlavních rolích S. Stallone, Jet Li, D. Lungren a M. Rourke. Film bude promítán v digitální kvalitě.

Kino Železný Brod: 5. října Zatím spolu, zatím živi, 17.30. June se v letadle dá do řeči s okouzlujícím a poněkud tajemným spolucestujícím Royem. Chvíli nato letadlo spadne do kukuřičného pole a vyjma těchto dvou havárii nikdo nepřežije. June nemá ani vteřinu, aby alespoň pořádně popadla dech a už se vyhýbá střelám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce utíká před býky v Seville. To vše ve společnosti na první pohled nečitelného, nestálého, přesto totálně okouzlujícího tajného agenta. Dva rozdílní lidé z naprosto odlišných světů jsou uprostřed životu nebezpečného dobrodružství nuceni začít dělat to, čeho se chtěli za každou cenu vyvarovat - důvěřovat si. Od teď už nikdy nebude nic jako dřív – jedinečný, super tajný agent zjistí, že je oslabený obyčejnou láskou a normální žena si s překvapením uvědomí, že je schopná naprosto mimořádných věcí… Hrají: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jordi Molla, Viola Davis, a další.