Kino Radnice Jablonec pro děti: 14. - 15. srpna Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty 3D, 15.00. Bývalá agentka kočičí špiónské organizace se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Jedinou záchranou je spolupráce odvěkých nepřátel.

Kino Radnice Jablonec: 12. - 15. srpna Solomon Kane, 17.30. Za smlouvu s ďáblem zaplatíš pekelnou cenu. Temné, historické, výpravné, akční fantasy, jehož námětem je sbírka povídek věhlasného amerického spisovatele Roberta E. Howarda - otce Barbara Conana.

Kino Radnice Jablonec: 12. - 15. srpna Dostaň ho tam, 20.00. Další nekorektní komedie v produkci Judda Apatowa a režii Nicholase Stollera (Kopačky). Ambiciózní stážista u nahrávací společnosti dostane za úkol dopravit potrhlého anglického hudebníka Aldouse Snowa (Russell Brand) na koncert do Los Angeles.

Letní kino Jablonec: 12. srpna Vrahouni, 21.00. Akční komedie, která potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky.

Letní kino Jablonec: 13. - 15. srpna Chlupatá odplata, 21.00. Pomsta nejlíp chutná, když je pěkně… chlupatá! Rodinná komedie plná neodolatelných gagů vás naučí, že pokoušet se bojovat proti matce přírodě, je předem prohraná bitva.

Kino Jas Tanvald: 13. a 14. srpna Jako kočky a psi : Pomsta prohnané Kitty 3D, 18.00. Americká rodinná komedie. Kočky a psi musí poprvé v historii spojit své síly, aby zachránili sebe i lidstvo.Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek s 3D brýlemi v digitální kvalitě. České znění.