Kino Radnice Jablonec pro děti: 28. - 29. srpna Shrek: Zvonec a konec 3D, 15.00. Království Za sedmero horami je vzhůru nohama. Na svědomí to má Shrek, který vypustil do světa jedno velmi nerozumné přání.

Kino Radnice Jablonec: 26. srpna - 1. září Poslední vládce větru 3D, 17.30. Fantastický rodinný dobrodružný příběh o boji několika národů - Vodní, Vzdušný a Pozemský svět se brání proti zotročení Ohňovými lidmi a klíčovou roli v těchto válkách hrají poslední ze slavných Avatarů, zvlášť ten, co umí „vládnout větru“.

Kino Radnice Jablonec: 26. - 29. srpna Salt, 20.00. Evelyn Salt (Angelina Jolie) je agentkou CIA. Je obviněna, že je ruskou špiónkou, a je nucena utéct. Za použití všech svých schopností a zkušeností se musí vyhnout zajetí, jinak nejmocnější světové síly vymažou jakoukoli stopu o její existenci.

Letní kino Jablonec: 26. srpna Počátek, 20.30. Dom Cobb (L. DiCaprio) dokáže zcizit jakoukoliv informaci z podvědomí spícího člověka. Úkol je však tentokrát o něco komplikovanější. Do hry vstupuje nebezpečný nepřítel, který předvídá každý Cobbův krok a nepříjemně mění pravidla hry. Akční sci-fi v režie Ch. Nolana (Temný rytíř, Dokonalý trik).

Letní kino Jablonec: 27. srpna Fontána, 20.30. Mystická výprava za podstatou věcí, která se odehrává ve třech různých epochách, je strhujícím a vizuálně opulentním vyprávěním o lásce a snaze vyrovnat se s lidskou smrtelností.

Letní kino Jablonec: 28. srpna Rekviem za sen, 20.30. Příběh strmého životního pádu stárnoucí vdovy, kterou příslib vystoupení v její milované TV show dovede k závislosti na hubnoucích pilulích, jejího syna Harryho, jeho nevyrovnané přítelkyně Marion a černošského parťáka Tyrona, kteří společně propadají drogám…

Letní kino Jablonec: 29. srpna Wrestler, 20.30. Tklivé vyznání starého wrestlera, jemuž v ringu zazvonili do posledního kola, těží hlavně z nenápadného hereckého mistrovství Mickeyho Rourkea. Strhující „malý velký“ film.

Kino Jas Tanvald: 27. a 28. srpna Poslední vládce větru 3D, 18.00. Americký akční fantasy film. Statečný bojovník se snaží ve válkou zmítaném světě nastolit klid a mír. Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek s 3D brýlemi v digitální kvalitě. České znění.