Kino Radnice Jablonec: 15. srpna Lidice, 17.30. Velkofilm plný emocí poukazuje na to, jak zdánlivé maličkosti mohou změnit chod dějin a způsobit tragédii.

Kino Radnice Jablonec: 16. srpna Cigán, 17.30. Příběh čtrnáctiletého Adama, který se po smrti otce snaží najít cestu životem v režii Martina Šulíka získal hned několik ocenění na MFF v Karlových Varech.

Kino Radnice Jablonec: 17. srpna Jana Eyrová – Promítání (nejen) pro seniory, 14.30. Vynikající adaptace slavného románu o dívce, která se ze sirotčince dostane na venkovské panství do domu opředeného záhadným tajemstvím.

Kino Radnice Jablonec: 17. srpna Harry Potter a relikvie smrti 2 (3D), 17.00. Ve velkolepém finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Blíží se rozhodující bitva s Lordem Voldemortem…

Letní kino Jablonec: 15. srpna Scott Pilgrim proti zbytku světa, 21.00. Bláznivá fantasy komedie o torontském flákači Scottu Pilgrimovi, který se zamiluje do Američanky Ramony. Pro to, aby si ji získal, musí na způsob počítačových her porazit sedm Ramoniných zlých ex-přítelů.

Letní kino Jablonec: 16. srpna Rok ďábla, 21.00. Nohavica, Karel Plíhal a skupina Čechomor v mystifikačním filmu režiséra Petra Zelenky a jeho přátel…

Letní kino Jablonec: 17. – 18. srpna Thor, 21.00. Mocný bůh hromu svojí arogancí a pýchou přivede svět Asgardu do války. Za tento čin je svým otcem, nejvyšším bohem Odinem, zapovězen a za trest svržen na Zemi…

Kino Jas Tanvald: 17. srpna Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. 3D, 19.00. Americký dobrodružný film. Poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. Rozhodující bitva s Lordem Voldemortem začíná. V hlavních rolích D. Radcliffe a E.Watson.