Kino Radnice Jablonec: 8. - 10. února U2 3D, 20.00. Film U2 3D vtáhne diváky do pulzující energie živého koncertu.

Kino Radnice Jablonec: 8. - 10. února Fame – cesta za slávou, 17.30. Mladá skupina tanečníků, zpěváků a herců musí dokázat, že jsou ti nejlepší z nejlepších.

Kino Radnice Jablonec: 8. února Harry Potter a kámen mudrců, 10.00.

Kino Radnice Jablonec: 9. února Harry Potter a tajemná komnata, 10.00.

Kino Radnice Jablonec: 10. února Harry Potter a vězeň z Azkabanu, 10.00.

Kino Junior Jablonec: 8. - 10. února Arthur a Malthazardova pomsta, 18.00. Dobrodružný pohádkový příběh. Arthur je opět zde a vydává se do říše Minimojů zachránit princeznu Selenii, které hrozí nebezpečí.

Kino Junior Jablonec: 8. - 10. února Dvojka, 20.00. Svěží realistická sonda do života dvojice dnešních třicátníků.

Kino Železný Brod: 9. února Můj život v ruinách, 17.30. …aneb moje velké řecké léto. Během prodloužené návštěvy Řecka začne Georgia, americká profesorka historie, pracovat jako profesionální turistická průvodkyně, doufajíc, že konečně najde dychtivé posluchače, kteří ocení její encyklopedické znalosti antického Řecka. Místo toho jezdí v autobuse plném turistů, kteří víc lační po známých řeckých plážích a po zmrzlině než po historických památkách. Když Georgia odmítne přizpůsobit svůj program nárokům turistů, rozhodne se její šéfka najmout jiného průvodce, který ji má vystrnadit. Když začne Georgia uvažovat, že se na svoji práci i život v Řecku vykašle objeví se v autobuse někdo, kdo jí ukáže, že v lidech je potřeba hledat krásu a ne znalosti, a tím z přechytralé americké průvodkyně udělá řeckou bohyni, která své nevěřící turisty okouzlí horkokrevným, strhujícím výkladem o zemi svých předků. Hrají: Nia Vardalos, Richard Dreyfuss, Alexis Georgoulis, Alistair McGowan, Rachel Dratch, Caroline Goodall.

Kino Jas Tanvald: 8. února Mikulášovy patálie, 17.00. Francouzská rodinná komedie. Hrdinové senzačních příběhů dětských knížek o Mikulášovi se konečně dostávají na filmová plátna. České znění.

Kino Jas Tanvald: 10. února Arthur a Maltazardova pomsta, 17.00. Francouzský animovaný film pro malé i velké. Další příhody malého hrdiny a jeho přátel. České znění.