Kino Junior Jablonec: 24. - 27. září Mary a Max, 18.10. Silné, vtipné i dojemné vyprávění o přátelství dvou podivínů v okouzlujícím animovaném filmu pro dospělé.

Kino Junior pro děti: 27. září Broučkovy tajnosti, 16.10. Pásmo pohádek: Smolíček, Broučkovy tajnosti, Krtek ve městě, O Mikešovi - Co vyprávěl strýček Malinovský. A měli se rádi, Velká rodina.

Kino Junior Jablonec: 24. - 30. září Gamer, 20.10. Svěží vánek v akčním žánru od autorů kultovních „Cranků“ - blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy - lidé z celé zeměkoule se scházejí na síti a hrají simulační hry… Blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy. Lidé z celé zeměkoule se na síti věnují simulačním hrám, v nichž se v naprosté anonymitě projevují jejich nejskrytější touhy a fantazie. Revoluční hra SPOLEČNOST účastníkům dovoluje kontrolovat a manipulovat se skutečnými lidskými tvory skrz nanobuněčnou technologii. Oslnivá, pulzující a návyková hra se světem šíří jako epidemie a stává se drogou číslo jedna pro milióny lidí..

Letní kino Jablonec: 25. a 26. září Zažít Woodstock, 20.00. Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají na výběr. Najednou se kolem začnou psát dějiny a největší nejenom hudební událost té doby přivádí do městečka Woodstock tisíce lidí.

Letní kino Jablonec: 27. září Brüno, 20.00. Sacha Baron Cohen (Borat) tentokrát jako „sladký“ rakouský módní komentátor.

Kino Junior Jablonec: 28. - 30. září Harry Potter a princ dvojí krve, 17.10. Voldemort upevňuje v lidském i čarodějném světě svou moc a Bradavice postupně přestávají být spolehlivým přístavem bezpečí. Temná tajemství vyplouvají na povrch…

Kino Železný Brod: 24. září Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, 16.30. Hrdinové z prostředí pod bodem mrazu se vrací, aby zažili další neuvěřitelné dobrodružství, tentokrát v ohromném podzemním světě dinosaurů. Je to barevná krajina plná bujné vegetace, ohromných tvorů, rostlin pojídajících mamuty, země plná tajemných míst.

Kino Jas Tanvald: 25. září Piráti na vlnách, 19.00. Britská hudební komedie. Vyplouváme. Vysíláme. A Vy si trhněte! V hlavních rolích P. Seymour Hoffman, Bill Nighy a Kenneth Branagh.

Kino Jas Tanvald: 28. září Ricky, 19.00. Francouzská komedie. Z lásky dvou obyčejných lidí se narodí neobyčejné dítě Ricky. Režie Francoise Ozon.