Kino Radnice Jablonec pro děti: 10. září Auta 2 3D, 15.00. Pokračování úspěšného rodinného animovaného filmu.

Kino Radnice Jablonec pro děti: 11. září Šmoulové 2D, 14.00. Rodinná komedie uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny.

Kino Radnice Jablonec: 8. – 10. září Muži v naději, 17.30. Jiří Vejdělek přichází po úspěšné komedii Ženy v pokušení s novým snímkem věnovaným tentokráte mužům - v hl. rolích - Jiří Macháček, Bolek Polívka, Simona Stašová a další.

Kino Radnice Jablonec: 8. září Nezvratný osud 5 3D, 20.00. „Smrti se nelíbí, když ji chce někdo napálit.“ Aneb to, že utečete z padajícího mostu, ještě neznamená, že přežijete.

Kino Radnice Jablonec: 9. – 10. září Super 8, 20.00. J. J. Abrams (série Ztracení) spojil síly s největším hollywoodským expertem na mimozemšťany S. Spielbergem a společně natočili film o dobrodružství partičky dětských filmařů, při jehož sledování si vzpomenete na E. T. Mimozemšťana nebo na Blízká setkání třetího druhu.

Kino Radnice Jablonec: 9. a 10. září Nezvratný osud 5 3D, 22.30. „Smrti se nelíbí, když ji chce někdo napálit.“ Aneb to, že utečete z padajícího mostu, ještě neznamená, že přežijete…

Kino Radnice Jablonec: 11. září Harry Potter a relikvie smrti 1, 16.30. Harry, Ron a Hermiona se vydávají na nebezpečnou misi.

Kino Radnice Jablonec: 11. září Harry Potter a relikvie smrti 2 3D, 19.30. Ve velkolepém finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem.

Kino Junior Jablonec: 8. a 9. září Odnikud někam, 18.00. Další snímek Sofie Coppola na téma existenciální prázdnoty, kterou zdařile podchytila už ve filmu Ztraceno v překladu. Johnny Marco je sice herecká hvězda, ale momentálně žije v ústraní. Má načas ruku v sádře a nudí se. Ubíjí čas souložením s náhodnými blondýnkami a vypomáhá si pivem a prášky. Jednotvárnost jeho života, spojenou s občasnými pracovními povinnostmi, naruší jedenáctiletá dcera Cleo z rozpadlého manželství.

Kino Junior Jablonec: 8. září Havana blues, 20.00. Současná Kuba jak ji jen málokdo zná. Divoké rytmy, lásky i pláč ve slavném filmu Benita Zambrana. Dva mladí kubánští muzikanti Ruy a Tito sdílejí stejný sen: stát se slavnými a konečně vypadnout z Havany…

Kino Junior Jablonec: 9. – 11. září Intimní past, 20.00. Thriller o tom, že překrásný nový byt s okouzlujícím domácím nemusí být vždy výhra. Děsivá hra na kočku a na myš právě začíná… V hlabních rolích Hilary Swank a Jeffrey Dean Morgan.

Kino Junior Jablonec: 10. a 11. září Nickyho rodina, 18.00. Film o Nicholasi Wintonovi, zachránci mnoha židovských dětí, přináší dosud nezveřejněná fakta, svědectví a osudy.

Kino Jas Tanvald: 9., 10. a 11. září Lví král 3D, 16.00. Americký animovaný film ze studia Walta Disneye. Legenda se vrací tentokrát ve 3D. České znění. Zvýhodněné vstupné v rámci letošních Tanvaldských slavností - sleva 50%.

Kino Jas Tanvald: 9., 10. a 11. září Muži v naději, 19.00. Nová česká komedie Jiřího Vejdělka s J. Macháčkem a B. Polívkou. Může být nevěra základem šťastného manželství? Hlavní hrdina filmu je o tom skálopevně přesvědčený.