Kino Radnice Jablonec: 25. března MARTIN A VENUŠE, 17.30. Muži jsou prý z Marsu, ženy z Venuše… Chtějí spolu žít, jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. Nová česká romantická komedie o tom, jak to dopadá, když hlídá táta… V hl. rolích M. Taclík, K. Liška Boková, J. Kohák, T. Hanák, T. Matonoha, J. Budař, Z. Stivínová a další.

Příběh filmu začíná před 10 lety, na vernisáži obrazů, kdy se mladá a nadějná vý-tvarnice Vendula (Kristýna Boková) seznámí se svým budoucím partnerem a manželem Martinem (Marek Taclík). Společně založí rodinu, mají dvojčata – hol-čičky – předškolního věku a jednoho kluka, batole. Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu.

Kino Radnice Jablonec: 25. března HLEDÁ SE PREZIDENT, 20.00. Na pozadí dramatických událostí doprovázejících první přímé prezidentské volby se tvůrcům dokumentu podařilo zachytit obraz jednotlivých kandidátů tak, jak je nebylo možné poznat prostřednictvím zpravodajských médií. Jeden z historických okamžiků novodobých českých dějin – první přímou volbu hlavy státu v České republice – zachytil režisér Tomáš Kudrna v novém dokumentárním filmu Hledá se prezident v produkci společnosti Negativ a v kinech se objeví dva týdny po inauguraci nového prezidenta.

Kino Radnice Jablonec: 26. března MOCNÝ VLÁDCE OZ, 17.00. Fantastické pohádkové dobrodružství natočil uznávaný režisér Sam Raimi. Když se Oscar Diggs (J. Franco), druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii. Sláva a bohatství jsou jeho, dokud nepotká tři čarodějky: Theodoru (M. Kunis), Evanoru (R. Weisz) a Glindu (M. Williams) a nechtěně se zaplete do velikých problémů…

Kino Radnice Jablonec: 26. března TENKRÁT NA ZÁPADĚ, 20.00. Mistrovské dílo Sergia Leoneho a jeden z nejlepších westernů vůbec splétá osudy čtyř ikonických postav – ovdovělé ženy, nemilosrdného zabijáka, tajemného mstitele a bandity – do příběhu umírajícího Západu a jeho mýtů.

Kino Radnice Jablonec: 27. března MOCNÝ VLÁDCE OZ, 20.00.

Kino Radnice Jablonec: 28. března CROODSOVI, 15.00. Dobrodružná animovaná komedie vypráví příběh první pravěké rodiny na světě. Když je jejich rodná jeskyně zničena, musejí Croodsovi podniknou cestu do neznáma – ohromující výlet do krajiny plné nejrůznějších, neuvěřitelných a někdy i pěkně nebezpečných stvoření.

Kino Radnice Jablonec: 28. března BEZ DOTEKU, 17.30. Celovečerní debut nejmladšího českého režiséra Matěje Chlupáčka (18) nabízí čerstvost pohledu, výtvarně dokonalou kameru a uvěřitelné herecké výkony, které filmu o drsných problémech dospívající dívky dodávají až mrazivou věrohodnost. Slavnostní premiéra za účasti delegace tvůrců v předpokládaném složení: režisér Matěj Chlupáček, herecký supervizor Michal Samir, herečky Tereza Vítů a Hana Vágnerová, herec Marian Roden nebo Ondřej Malý a asistentka režie Lucie Doležalová.

Kino Radnice Jablonec: 28. března HOSTITEL, 20.00. Sci-fi romance podle románu spisovatelky Stephenie Meye.

Kino Junior Jablonec: 28. března SVĚTLA V SOUMRAKU, 19.00. Noční hlídač v obchodním domě Koistinen je mlčenlivý a samotářský muž. Každodenní rutinu jeho existence mezi prací, hospodou a stánkem s párky občas naruší nějaká rvačka. Jednoho dne potkáva osudovou ženu, která změní jeho život.

Kino Železný Brod: 26. března FRANKENWEENIE: DOMÁCÍ MAZLÍČEK, 19.30. Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého přítele přivede znovu k životu – jen s několika drobnými změnami. Snaží se svůj výtvor ukrývat.

Kino Železný Brod: 28. a 29. března 30 MINUT PO PŮLNOCI, 19.30. 2. května 2011 speciální jednotka americké armády dopadla a zastřelila Usámu Bin Ládina. Desetiletý hon na démona zaznamenala v mistrovsky natočeném thrilleru oscarová režisérka Kathryn Bigelow. Její film posbíral pět oscarových nominací a čtyři nominace na Zlatý glóbus.

Kino Jas Tanvald: 27. března MAMA, 19.00. Španělsko – kanadský horor z produkce Guillerma del Tora. Příběh dvou malých holčiček ohrožovaných paranormálními je­vy.