Kino Radnice Jablonec: 13. srpna - 19. srpna Kletba měsíčního údolí, 18.00. Napínavý osud odvážné dívenky Marušky, která zjistí, že je Měsíční princeznou a s pomocí kouzelného jednorožce a lva se vydává zachránit magický svět.

Kino Radnice Jablonec: 13. srpna – 16. srpna Ricky, 20.00. Příběh dítěte, kterému rostou křídla, v podání slavného režiséra a scenáristy F. Ozona přechází z dramatu do oblasti úžasné fantazie, humoru i zázraků.

Letní kino Jablonec: 13. srpna Noc v muzeu 2, 21.00. Bývalý noční hlídač Larry Daley (Ben Stiller) je opět zatažen do těžko představitelného dobrodružství, ve kterém ožívá sama historie.

Letní kino Jablonec: 14. srpna - 16. srpna Harry Potter a princ dvojí krve, 21.00. Voldemort upevňuje svou moc a Bradavice postupně přestávají být přístavem bezpečí. Temná tajemství vyplouvají na povrch.

Kinoklub Smržovka: 14. srpna Ivetka a hora, 17.00. Film o spirituální zkušenosti jedné dívky na slovenské hoře Zvir (cena pro nejlepší český dokument 2008). Vstup volný.

Kino Jas Tanvald: 15. srpna Kletba Měsíčního údolí, 19.00. Okouzlující pohádková fantasy plná napětí, dobrodružství a odvahy. Napínavý příběh odvážné třináctileté dívenky. České znění.