Kino Radnice Jablonec: 17. listopadu Twilight sága: Rozbřesk 1. část, 00.01. Čtvrtý díl slavné „upírské” ságy začíná velkolepou svatbou Belly a Edwarda. Po svatbě odjíždí novomanželé na své líbánky. K velkému údivu obou Bella zjistí, že je těhotná. Jak na to zareaguje smečka vlkodlaků? Vždyť je to porušení úmluvy mezi vlky a upíry…

Kino Radnice Jablonec: 17. listopad Micimutr, 14.00. Jak dopadne záchrana princezny Karolíny, která má posloužit jako svačina tříhlavému drakovi se dozvíte v nové české pohádce o naději, že zázraky skutečně existují, pokud sami dokážeme udělat ten rozhodující první krok. Napsala ji Irena Dousková (Hrdý Budžes) a kromě Libuše Šafránkové v roli kouzelnice Micimutr uvidíte Jiřího Bartošku a Jaroslavu Kretschmerovou v rolích královského páru, Vojtěcha Dyka jako zákeřného prince nebo Martina Dejdara v roli dvorního kuchaře. A chybět nemůže ani dechberoucí tříhlavý drak.

Kino Radnice Jablonec: 17. listopadu Twilight sága: Rozbřesk 1. část, 16.30. Čtvrtý díl slavné „upírské“ ságy začíná velkolepou svatbou Belly a Edwarda. Po svatbě odjíždí novomanželé na své líbánky. K velkému údivu obou Bella zjistí, že je těhotná. Jak na to zareaguje smečka vlkodlaků? Vždyť je to porušení úmluvy mezi vlky a upíry.

Kino Radnice Jablonec: 17. listopadu Markéta Lazarová, 19.00. Jeden z nejvýznamnějších filmů české kinematografie se vrací do kin v unikátní digitálně restaurované podobě. Vizuálně podmanivá historická balada natočená Františkem Vláčilem podle slavné novely Vladislava Vančury a oceněná 1. místem v anketě filmových kritiků o nejlepší československý hraný film století.

Kino Radnice Jablonec: 18. listopad Arthur a souboj dvou světů, 15.00. Rodinný pohádkový příběh. Pomoci lsti se Maltazard dostal do světa lidí. Má jasný cíl: převzít nadvládu nad celým světem. Vypadá to, že jeho plány mu může zmařit opět jenom Arthur, který se ale musí nejdříve dostat do své ložnice a vrátit se do původní velikosti. Bitva může začít!

Kino Radnice Jablonec: 18. listopadu Twilight sága: Rozbřesk 1. část, 17.30 a 20.00. Čtvrtý díl slavné „upírské“ ságy začíná velkolepou svatbou Belly a Edwarda. Po svatbě odjíždí novomanželé na své líbánky. K velkému údivu obou Bella zjistí, že je těhotná. Jak na to zareaguje smečka vlkodlaků? Vždyť je to porušení úmluvy mezi vlky a upíry…

Kino Radnice Jablonec: 19. a 20. listopadu Micimutr, 13.30. Jak dopadne záchrana princezny Karolíny, která má posloužit jako svačina tříhlavému drakovi se dozvíte v nové české pohádce o naději, že zázraky skutečně existují, pokud sami dokážeme udělat ten rozhodující první krok. Napsala ji Irena Dousková (Hrdý Budžes) a kromě Libuše Šafránkové v roli kouzelnice Micimutr uvidíte Jiřího Bartošku a Jaroslavu Kretschmerovou v rolích královského páru, Vojtěcha Dyka jako zákeřného prince nebo Martina Dejdara v roli dvorního kuchaře. A chybět nemůže ani dechberoucí tříhlavý drak.

Kino Radnice Jablonec: 19. listopad Twilight sága: Rozbřesk 1. část, 16.00. Čtvrtý díl slavné „upírské“ ságy začíná velkolepou svatbou Belly a Edwarda. Po svatbě odjíždí novomanželé na své líbánky. K velkému údivu obou Bella zjistí, že je těhotná. Jak na to zareaguje smečka vlkodlaků?

Kino Radnice Jablonec: 19. listopad Satyagraha, 18.45. Dramatur­gická lahůdka v přímých přenosech z MET – minimalistická opera Philipa Glasse, pojednávající o významných momentech života duchovního a politického vůdce hnutí za nezávislost Indie Mahátmy Gándhího.

Kino Radnice Jablonec: 20. listopad Spící krasavice, 15.45. Nesmrtelná pohádka o Šípkové Růžence ožívá v baletu ve skutku velkorysém stylu. Klasické nastudování s úžasnými výkony tanečníků Bolšoj baletu v jednom z technicky nejnáročnějších baletů vůbec. Spící krasavice, balet typický pro rukopis svého choreografa Mária Petipy, je podívanou pro celou rodinu.

Kino Radnice Jablonec: 20. listopad Twilight sága: Rozbřesk 1. část, 20.00. Čtvrtý díl slavné „upírské“ ságy začíná velkolepou svatbou Belly a Edwarda. Po svatbě odjíždí novomanželé na své líbánky. K velkému údivu obou Bella zjistí, že je těhotná. Jak na to zareaguje smečka vlkodlaků? Vždyť je to porušení úmluvy mezi vlky a upíry…

Kino Junior Jablonec: 17. listopad Alois Nebel, 17.00. Adaptace kultovního komiksu přináší temný sudetský příběh s tajuplnou atmosférou. K jeho realizaci byla poprvé v české kinematografii unikátní technologie “rotoskopie” kombinující animovaný a hraný film. V hl. rolích M. Krobot, K. Roden, T. Voříšková a další.

Kino Junior Jablonec: 17. listopadu Černá Venuše, 19.00. Začátek 19. století. Černoška Saartjie je lačnému evropskému publiku předváděna jako exotická atrakce. Její neobvykle vyvinuté tělo se stává předmětem vědeckého zkoumání i terčem mužské chlípnosti…

Kino Junior Jablonec: 18. listopad Alois Nebel, 18.00. Adaptace kultovního komiksu přináší temný sudetský příběh s tajuplnou atmosférou. K jeho realizaci byla poprvé v české kinematografii unikátní technologie “rotoskopie” kombinující animovaný a hraný film.

Kino Junior Jablonec: 18. listopadu Půlnoc v Paříži, 20.00. Woody Allen pokračuje ve své Tour de Europe. Po Barceloně a Londýně dobývá tentokrát město lásky. Vydejte se na bohémskou cestu s mladým americkým párem v odlehčené komedii.

Kino Junior Jablonec: 19. a 20. listopadu Čtyři lvi, 18.00. První „džihádská“ černá komedie.“ Černý humor na téma terorismu a nespočet vtipných hlášek, z nichž některé jsou doslova „smrtící“. Film byl s úspěchem uveden na MFF Sundance a stal se v Anglii kultovním snímkem roku.

Kino Junior Jablonec: 19.a 20. listopadu Půlnoc v Paříži, 20.00. Woody Allen pokračuje ve své Tour de Europe. Po Barceloně a Londýně dobývá tentokrát město lásky. Vydejte se na bohémskou cestu s mladým americkým párem (Owen Wilson a Rachel McAdams) v odlehčené inteligentní komedii.

Kino Junior Jablonec: 20. listopad S krtkem do pohádky II, 16.30. Krtek a raketa, Krtek a vejce, Jak ulovit tygra, Broučci – Jak Skok a Kuk spadli, Co to bouchlo, Krtek a tranzistor, Člověk neandrtálský. Bijásek – pásmo pohádek pro nejmenší.

Kino Železný Brod: 17. listopadu Šéfové na zabití, 10.30 a 19.30. Co se dá dělat, když zjistíte, že váš šéf je šílenec, sadista nebo magor? Utéct není žádné řešení. Těmhle mizerům je třeba zatnout tipec. Takže je třeba vymyslet rafinovaný neprůstřelný plán, jak se jich navždy zbavit. Jenže je v tom háček: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý, jako mozek, který ho vymyslel…

Kino Železný Brod: 19. listopadu Saxána a lexikon kouzel, 15.00. Špatně ukryté tajemství o předešlém čarodějnickém životě své maminky náhodou objeví dcerka Saxánka, která se nenadálou souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek plné trpaslíků, rarachů, draků, bazilišků, šotků a morkolabů. Na malou holčičku čekají neuvěřitelná dobrodružství! Hrají: Petra Černocká, Jan Hrušínský, Jiřina Bohdalová a další.

Kino Jas Tanvald: 18. – 19. listopadu Arthur a souboj dvou světů, 17.00. Francouzský animovaný rodinný film. Malý Arthur a jeho kamarádi v boji proti zlému Maltazardovi. České znění.

Kino Jas Tanvald: 18. – 19. listopadu Twilight sága : Rozbřesk – 1. část, 19.30. První část závěrečného dílu strhující upíří romance. Věčností to teprve začíná. V hlavních rolích Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner.