Kino Radnice Jablonec: 7. června KRÁLOVSTVÍ LESNÍCH STRÁŽCŮ, 17.30. Tvůrci Doby ledové a Ria odhalují v nové dobrodružné komedii neobyčejný svět, který jste si ani nedokázali představit… Když se jednoho dne malá teenagerka náhle probudí v tajuplném světě, musí se spolu s partičkou zelených zábavných postaviček pokusit zachránit jejich – vlastně i náš svět.

Kino Radnice Jablonec: 7. a 8. června STAR TREK: DO TEMNOTY, 20.00. James T. Kirk (Chris Pine) je pořád horká hlava a možná kapitánské prýmky dostal předčasně. A tak když hrubě poruší předpisy Hvězdné flotily, je degradován. Následně však dostává možnost napravit si reputaci, když je vyslán po stopách Johna Harrisona (B. Cumberbatch), nebezpečného intergalaktického teroristy, který zdevastoval Londýn. Čekají nás výrazně temnější dobrodružné tóny, kterým ale nechybí ani smysl pro humor.

Kino Radnice Jablonec: 8. června KRÁLOVSTVÍ LESNÍCH STRÁŽCŮ, 15.00

Kino Radnice Jablonec: 8. června PAŘBA NA TŘETÍ, 17.30. Nejdřív ztratili ženicha ve Vegas. Poté se jim povedlo to samé i s bratrem nevěsty v Bangkoku. A nyní budou léčit zlomené srdce po smrti nejbližšího. Ujetému Alanovi totiž zemře otec, a tak se partička, která téměř položila město hazardu na lopatky, vrací, aby mu vymyla mozek pořádnou porcí alkoholu. Což se samozřejmě zvrhne a odstartuje další hromadu humorných situací.

Kino Radnice Jablonec: 9. června KRÁLOVSTVÍ LESNÍCH STRÁŽCŮ, 14.30.

Kino Radnice Jablonec: 9. června STAR TREK: DO TEMNOTY, 17.00.

Kino Radnice Jablonec: 9. června RYCHLE A ZBĚSILE 6, 20.00. Agentu Hobbsovi se nedaří dopadnout zločineckou skupinu, které se vždy podaří za volantem automobilů snadno a rychle zmizet. Aby se mu podařilo gang v čele s Owenem Shawem dostat do vězení, musí vyhledat Dominica Toretta a jeho tým. Výměnou za tuto službu budou Torettovi i jeho přátelům prominuty veškeré trestné činy.

Kino Jas Tanvald: 7. června TŘI LOUPEŽNÍCI, 17.00. České pohádkové pásmo pro nejmenší diváky. Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Kubula a Kuba Kubikula, Kouzelný dědeček a další pohádky.

Kino Jas Tanvald: 7. června STAR TREK: DO TEMNOTY 3D, 19.30. Americký sci-fi film. Další nové pokračování příběhů posádky vesmírné lodi Enterprise. V hlavních rolích Chris Pine, Zoe Saldana a Simon Pegg.