Kino Radnice Jablonec: 11. a 12. března BABOVŘESKY, 17.00. Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům.

Kino Radnice Jablonec: 11. března TERAPIE LÁSKOU, 20.00. Odzbrojující romance o setkání dvou neurotických podivínů (Jennifer Lawrence a Bradley Cooper) pyšnící se Zlatým Globem pro nejlepší herečku a dokonce 8 nominacemi na Oscary včetně nominace za nejlepší film, režii, scénář i herecký výkon.

Kino Radnice Jablonec: 12. března LET, 20.00. Oscarový režisér Forresta Gumpa a Trosečníka natočil jeden z nejprovokativ­nějších filmů roku. Manévrem za hranicí lidského chápání zachránil letadlo plné cestujících. Přesto se nestal hrdinou, ale psancem.

Kino Radnice Jablonec: 13. března PÍ A JEHO ŽIVOT, 14.30. Chlapec, tygr a moře. To jsou hlavní hrdinové neuvěřitelného příběhu, který nejprve převálcoval svět na stránkách knihy a teď se to chystá zopakovat filmovou verzí. Z „nenatočitelného příběhu", jehož režie se ujal oscarový Ang Lee (tvůrce legendárního Tygra a draka), se stalo vzrušující výpravné dobrodružství plné magických obrazů a provokativních té­mat.

Kino Radnice Jablonec: 13. a 14. března ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE, 17.30. Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad – Svatováclavskou korunu a blaho celého království. Jediný, kdo může zachránit zemi včetně pokladu před vržením do doby ledové, jsou naši známí hrdinové.

Kino Radnice Jablonec: 13. března BABOVŘESKY, 20.00.

Kino Radnice Jablonec: 14., 15. března SMRTONOSNÁ PAST: OPĚT V AKCI, 20.00. Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane – hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Tentokrát se polda, jenž nebere rukojmí, vážně ocitne v nepravou chvíli na nepravém místě, když vyrazí do Moskvy, aby pomohl synovi Jackovi.

Kino Junior Jablonec: 13. března EXPEDIČNÍ KAMERA 2013, 17.30. Celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, o extrémních zážitcích i sportech. Pásmo 8 filmů s cestovatelskou, lezeckou, kajakářskou a bikerskou tématikou.

Kino Junior Jablonec: 19. března JUHA, 19.00. V duchu románu z roku 1911 vypráví Kaurismäki prostinký příběh manželského trojúhelníku (venkovská žena, její jednoduchý muž a městský světák), kde se podle autora zbytečně nemluví a trocha ticha nám prý neuškodí.

Kino Železný Brod: 12. března ŽELEZNÁ LADY, 10.30. Poutavý životopisný film o nejvýznamnější političce 20. století. Margaret Thatcherová dokázala, že vysoká politika není jen výsadou mužů, a jako první žena se stala premiérkou Velké Británie.

Kino Železný Brod: 12. března LÁSKA V HROBĚ, 19.30. Hrdiny této netradiční love story jsou Jan a Jana jsou bezdomovci, kteří našli domov na opuštěném hřbitově v pražských Strašnicích…

Kino Železný Brod: 14. března SMRTONOSNÁ PAST: OPĚT V AKCI, 19.30. Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí! John McClane, „lidový" hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny, se tentokrát vážně ocitne na nepravém místě, když vyrazí do Moskvy.

Kino Jas Tanvald: 13. března JENÍČEK A MAŘENKA – LOVCI ČARODĚJNIC 3D, 19.00. Americká akční komedie. Pomsta je sladší než perník.