Kino Radnice Jablonec: 11., 12., 13. červen Tady hlídám já, 17.30. Letní česká rodinná komedie o tom, jak vám pes změní život… k lepšímu. Někdy je zajímavější vyrazit si místo na svatební cestu do Řecka na prázdniny do středu šumavské „divočiny". V hlavních rolích: Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Vladimír Javorský, Simona Stašová, Pavel Nový, Iva Pazderková, Klára Jandová, Ester Kočičková a další.

Kino Radnice Jablonec: 11. červen Líbáš jako ďábel, 20.00. Volné pokračování romantické komedie Líbáš jako Bůh začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena (K. Magálová) s Františkem (O. Kaiser) se pokoušejí začít nový život. Ovšem pouto s tím bývalým nelze zpřetrhat jen tak jednoduše…

Kino Radnice Jablonec: 12., 13. červen Sněhurka a lovec, 20.00. Velkolepá výpravná dobrodružná fantasy. Sněhurka (Kristen Stewart) oblékla brnění a společně s tlupou trpaslíků bojuje s nástrahami mocné čarodějnice – královny Ravenny (Charlize Theron). Královna posílá po stopách Sněhurky lovce (Chris Hemsworth), jehož mise ale neprobíhá zrovna podle plánu…

Kino Radnice Jablonec: 13. červen Vrásky z lásky, 15.00. Projekce (nejen) pro seniory se sníženým vstupným, neplatí ZTP. Laskavý, dojemný i humorný příběh scenáristy M. Epsteina a režiséra Jiřího Stracha o dvou lidech, kteří se rozhodli užít si podzim života naplno. Mimořádné herecké setkání dvou legend české kinematografie – Jiřiny Bohdalové a Radoslava Brzobohatého. Dále hrají: I. Trojan, L. Vlasáková, J. Jirásková, T. Medvecká, V. Preiss, A. Geislerová, T. Vilhelmová a další.

Kino Radnice Jablonec: 14. červen Madagascar (2D), 17.30. Animovaná rodinná komedie o partičce z newyorské Zoo. Rafinovaným tučňákům se podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem…

Kino Radnice Jablonec: 14. červen Nedotknutelní, 20.00. Evropský divácký hit. Komedie o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých nemusí ztratit smysl života. Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere nejméně vhodnou osobu – živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Podaří se jim však propojit nemožné a jejich přátelství se stane bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným".

Kino Železný Brod: 12. červen Austrálie, 10.30. Lady Ashly je bohatá anglická aristokratka, která se rozhodla vzdát se veškerého svého komfortu a přestěhovat se do Austrálie, kde právě zdědila statek o velikosti Marylandu a k tomu dvoutisícihlavé stádo dobytka. Jenže ne všichni jí nový majetek přejí a navíc právě zuří druhá světová válka… Hrají: Nicole Kidman, Hugh Jackman, David Wenham a další.

Kino Železný Brod: 12. červen Čtyři slunce, 19.30. Kolik sluncí je třeba, abychom byli šťastní? Příběh rodiny a jejích přátel z malého města vypráví o touze proměnit svůj život k lepšímu, ale také o tom, jak často jsou děti ovlivňovány přešlapy svých rodičů. Téměř čtyřicetiletý, ale pubertou doposud zmítaný otec od rodiny Jára se totiž stále nepoučil z vlastních chyb… Hrají: Jaroslav Plesl, Karel Roden, Jiří Mádl a další.

Kino Železný Brod: 14. červen Tohle je válka!, 19.30. Dva špičkoví agenti CIA jsou kamarádi na život a na smrt. Ovšem pouze do okamžiku, kdy se oba zblázní do jedné a téže slečny. V tu chvíli přichází na řadu série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem – co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tohle nakonec dopadne? Hrají: Tom Hardy, Chris Pine, Reese Witherspoon a další.

Kino Jas Tanvald: 13. červen Útěk z MS – 1, 19.00. Francouzský akční sci-fi thriller z produkce Luca Bessona. Uprchnout odtamtud je nemožné. Dostat se tam je šílenství. V hlavních rolích Guy Pearce a Maggie Grace.