Kino Radnice Jablonec: 19. prosinec Poupata, 17.30. Film vypráví o těžké zkoušce rodiny, žijící v kraji drsných pravidel. Syrové sociální drama postihuje svět zoufalých vztahů a charakterů, toužících se vymanit z osudově daného prostředí a uskutečnit svůj sen o normálním životě. V hl. rolích V. Javorský, M. Šoposká, M. Pikus a další.

Kino Radnice Jablonec: 19. prosinec Věc: počátek, 20.00. Hororový sci-fi thriller z odlehlé výzkumné stanice, jejíž tým objeví v ledových hlubinách neobyčejné stvoření. Z objevu, který má obrovský vědecký potenciál, se však brzy stává vražedná hrozba…

Kino Radnice Jablonec:
20. prosinec Věc: počátek, 17.30. Hororový sci-fi thriller z odlehlé výzkumné stanice, jejíž tým objeví v ledových hlubinách neobyčejné stvoření. Z objevu, který má obrovský vědecký potenciál, se však brzy stává vražedná hrozba… !

Kino Radnice Jablonec: 20. prosinec Rumový deník, 20.00. Rok 1960. Paul Kemp (Johnny Depp) je novinář na volné noze píšící pro krachující plátek kdesi v Karibiku. Chce si vydobýt své místo na slunci, čím více se ale snaží, tím menší úspěch má. Ze ztroskotanců, kteří se kolem něj neustále pohybují, si za nejlepšího přítele zvolí toho nejspolehlivějšího - láhev rumu. Film byl natočen podle stejnojmenné knihy Huntera S. Thompsona.

Kino Radnice Jablonec:
21. prosinec Twilight sága: rozbřesk - 1.část, 17.30. Čtvrtý díl slavné „upírské” ságy začíná velkolepou svatbou Belly a Edwarda. Po svatbě Bella zjistí, že je těhotná. Je to porušení úmluvy mezi vlky a upíry…

Kino Radnice Jablonec: 21. prosince Hranaři, 20.00. Temný thriller se odehrává v české současnosti, kterou pokrývá dokonalá pavučina vzájemně propojených kšeftů a kšeftíků. Kdo v sytému nejede, je mimo hru. Čím větší hra, tím ostřejší jízda. Hrají: M. Etzler, V. Cibulková, S. Rašilov, J. Tříska, J. Langmajer, M. Dejdar a další.

Kino Radnice Jablonec: 22. prosinec Nevěstinec, 17.30. Přelom devatenáctého a dvacátého století - období velkých sociálních změn - postihl také proslulé pařížské nevěstince. Uzavřenému světu, v němž se na jedné straně nabízela krása a potěšení ale i ponížení a bolest, hrozil zákaz.

Kino Radnice Jablonec: 22. prosinec Ponyo, 20.00. Japonský animovaný fantasy příběh v režii Hayao Miyazakiho (Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, Zámek v oblacích) sleduje dobrodružství malého chlapce Sosukeho a jeho přátelství s kouzelnou zlatou rybkou…

Kino Železný Brod: 20. prosince Rudý baron (2008), 10.30. Film o životě slavného německého stíhacího letce 1. světové války, Manfreda von Richthofena, známého též jako Rudý baron a Eso všech es. Během války sestřelil nejméně 80 letounů, nejvíce ze všech pilotů na obou stranách. Ale také ke konci své kariéry řekl: „Po každé bitvě ve vzduchu se cítím mizerně. Když po boji vystoupím na svém letišti na pevnou zemi, jdu do svého pokoje a nechci nikoho vidět ani s nikým mluvit…“ Hrají: Matthias Schweighöfer, Til Schweiger, Josef Vinklář a další.

Kino Železný Brod: 20. prosince Černá Venuše (2010), 19.30. Strastiplná odyssea hotentotské ženy Saartjie Baartman po metropolích světa počátku 19. století. Saartjie je prezentována jako objekt, který čelí postupně stále většímu ponížení. Nejprve je vystavována jako atrakce v londýnské freakshow, poté je prezentována jako sexuální anomálie v pařížských erotických klubech, následně se stává prostitutkou a nakonec objektem zájmu profesorů lékařské fakulty na Sorbonně. Hrají: Yahima Torres, Olivier Gourmet, Elina Löwensohn.

Kino Jas Tanvald: 21. prosince Poupata, 19.00. Nový český film. Příběh o postupném rozkladu rodiny žijící na malém městě. V hlavních rolích Vladimír Javorský a Marika Šoposká.

Kino Jas Tanvald:
22. prosince Micimutr, 17.00. Nová česká výpravná pohádka pro celou rodinu. Záchrana princezny Karolíny před tříhlavým drakem. V hlavních rolích Libuše Šafránková, Jiří Bartoška a Vojtěch Dyk.