Kino Junior Jablonec: do 14. května: Reportér v ringu, 17.30. Ambiciózní sportovní redaktor objeví svou velkou příležitost, ale možná je jeho touha po senzaci silnější než snaha ověřit si fakta. V hl. rolích Josh Hartnett a Samuel L. Jackson.

Kino Junior Jablonec: do 14. května: Venkovský učitel, 20.00. Nový snímek režiséra Bohdana Slámy (Divoké Včely, Štěstí) s Pavlem Liškou v hlavní roli.

Kino Radnice Jablonec: do 14. května: Karamazovi, 17.30 a 20.00. Originální a silně pocitový pohled na Dostojevského, v němž nechybí humor, nadsázka a mystifikace. V hlavní roli Ivan Trojan a herci Dejvického divadla, režie Petr Zelenka.

Městské kino Železný Brod: 15. května: Rambo IV: Do pekla a zpět, 17.30 a 20.00. Čtvrtý díl série o vietnamském veteránovi nás zavede do jihovýchodní Asie, kde se stárnoucí John Rambo (Sylvester Stallone) usadil. Film do 15 let nepřístupný.

Kino Jas Tanvald: 14. května: Kronika rodu Spiderwicků, 17.00. Americký fantasy film pro celou rodinu. Dobrodružství dětí v strašidelném domě. České znění.

Kino Jas Tanvald: 16. května: Touha, opatrnost, 19.00. Americko – čínský špionážní thriller režiséra Ang Leeho (Zkrocená hora, Tygr a drak). Napínavý příběh, který se odehrává v Šanghaji za 2. světové války. Uskutečnit vraždu není vždy tak snadné.