Kino Junior Jablonec: do 25. května: Tajemství prstenu, 17.30 a 20.00. Irský mladík najde v lese prsten po americkém pilotovi, který tu kdysi zahynul, a rozhodne se vypátrat jeho tehdejší lásku. Dramatická podívaná se skvělými hereckými výkony, velkolepou výpravou a především silným příběhem inspirovaným skutečnými událostmi.

Kino Radnice Jablonec: do 25. května: Iron Man, 17.30. Další z klasických marvelovských superhrdinů - Iron Man - na scéně. Milionář Tony Stark vynalezne hypermoderní bojový oblek, se kterým dokáže létat a pomocí kterého se chystá zachraňovat svět.

Kino Radnice Jablonec: do 25. května: Než si pro nás přijde, 20.00. Než je “nasypou do urny” vyrážejí Jack Nicholson a Morgan Freeman s nadhledem a humorem na svou poslední cestu za největším dobrodružstvím svého života …

Městské kino Železný Brod: 22. května: O rodičích a dětech, 17.30 a 20.00. Komedie o otcích, synech a ženách jejich života, která chce navázat na nejlepší tradice české filmové komedie. Vtipné dialogy, výjimečné herecké výkony a humor spojující diváky napříč generacemi.

Kino Androvna Malá Skála: 23. května: Kurz negativního myšlení, 20.00. Komedie / Drama Norsko.

Kino Androvna Malá Skála: 24. května: Zbav nás všeho zlého, 20.00. Katolický farář Oliver O´Grady znásilnil stovku dětí. Jeho zpověď umožňuje nahlédnout do korupční hierarchie církve, jejíž představitelé mu poskytovali ochranu, ačkoliv o jeho jednání věděli. Nominace na Oskara 2007 za dokumentární film.

Kino Jas Tanvald: 23. května: Úhel pohledu, 19.00. Americký akční thriller. Napínavé pátrání po pachatelích atentátu na prezidenta. V hlavních rolích Dennis Quaid a Sigourney Weaverová.