Kino Radnice Jablonec: do 29. června: Penelope, 17.30. Pohádková komedie o dívce, která se snaží najít lásku a štěstí, ač má nemalý handicap –prasečí rypáček.

Kino Radnice Jablonec: do 29. června: Útěk do divočiny, 20.00. Road movie o vzepření se konformnímu životnímu stylu a strhujícím putování aljašskou divočinou. Doporučeno od patnácti let.

Letní kino Jablonec: 26. června: Hranice smrti, 22.00. Boj o život začíná! Další filmový masakr, krutá podívaná jen pro silné žaludky, téměř dvě hodiny napětí a strachu. Do osmnácti let nepřístupný!

Letní kino Jablonec: 27. – 29. června: Oko bere, 22.00.Vysoce inteligentní profesor matematiky a pět jeho nadaných žáků se chystá položit na lopatky kasina v Las Vegas.

Městské kino Železný Brod: 26. června: Karamazovi, 17.30 a 20.00.Originální adaptace Dostojevského, v níž nechybí typický humor, nadsázka a mystifikace režiséra, scénáristy Petra Zelenky. Drama o morálce, povaze člověka, lidském svědomí, vině, trestu a odpuštění není jen psychologickou sondou do zpustošené ruské duše, ale reflektuje aktuální téma odpovědnosti člověka za své činy.

Kino Jas Tanvald: 27. června: Bláznovo zlato, 19.00. Romantická komedie.