Kino Radnice Jablonec: do 10. září: Vall–i, 17.30. Kouzelná robotická love story od Pixarů vypráví o osamělém robůtkovi, který se za svou láskou vydá napříč galaxií.

Kino Radnice Jablonec: do 10. září: Bathory, 20.00. Historický velkofilm J. Jakubiska a současně nejdražší filmový projekt střední Evropy přivádí k životu krvavou legendu o Čachtické paní.

Kino Junior Jablonec: od 8. do 10. září: V údolí Elah, 20.00. Temná kritická detektivní reflexe války v Iráku v níž se Tommy Lee Jones jako bývalý voják vydává hledat pravdu o zmizení svého syna.

Kino Jas Tanvald: 8. 9. Paříži, miluji Tě, 19.00. Francouzský koprodukční povídkový film. Jak vidí Paříž slavní režiséři v krátkých epizodách.

Kino Jas Tanvald: 10. 9. Kung Fu Panda, 17.00. Americký animovaný rodinný film. I tlustý a líný medvídek panda se může stát mistrem bojových umění a zachránit svět. České znění.

Kino Železný Brod: 9. 9. Horton, 16.30. Pohádka pro děti i dospělé od tvůrců Doby ledové. Skvělý film pro každého, kouzelná barevná a propracovaná animace, humor pro všechny věkové skupiny. Horton není jen klasickou rodinnou podívanou, ale především filmem pro každého, kdo se chce dobře bavit.