Kino Radnice Jablonec: 27. listopad – 3. prosinec, Madagascar 2: Útěk do Afriky, 18.00 a 20.00. Rodinná animovaná komedie. Lev Alex a jeho zvířecí přátelé - zebra Marty, žirafák Melman a hrošice Glorie - stále tvrdnou na Madagaskaru, ale chystají se co nejdříve zvednout kotvy a vrátit se zpátky do zoo v Central Parku v New Yorku. Samozřejmě ne všechno jde podle plánů…

Kino Junior Jablonec: 1. prosinec – 3. prosinec Malé oslavy, 18.00. Jablonecká kina opět svým divákům zpestří návštěvu představení zajímavým dárkem! Tentokrát se bude losovat mezi návštěvníky nového česko - slovenského filmu režiséra Zdeňka Tyce „Malé oslavy“ s Bolkem Polívkou, Annou Šiškovou a Terezou Nvotovou v hlavních rolích.

Kino Junior Jablonec: 1. prosinec – 3. prosinec Kauza Litviněnko, 20.00. Dokument odhalující děsivá tajemství Kremlu a smrti A. Litviněnka.

Kino Alfa Desná: 3. prosince Lovci draků, 17.00. Připravte se na průzkum ostrovů, kde nebezpečí číhá za každým rohem, na seznámení s nejstatečnějšími hrdiny a nejrychlejší běh svého života (ten budete nutně potřebovat, až se na vás pohrnou draci z obou stran Velké západní zdi)! Tito draci mohou být větší než ostrov nebo malinkatí jako květák, chrlí nebo prskají oheň, lítají nebo se plazí, jsou všude a každý je jiný. Co mají společného, ptáte se? Neskutečnou chuť na vás! Takže pokud si chcete zachránit krk, držte se Zoe a jejích společníků – Gwizda, Lian-Chua a Hectora. Režie: Guillaume Ivernel, Arthur Qwak. Hrají: Vincent Lindon, Patrick Timsit, Rob Paulsen, Mary Matilyn Mouser, Philippe Nahon, Amanda Lear.

Kino Jas Tanvald: 3. prosince Zrcadla, 19.00. Americký horor. Zlo existuje…na druhé straně. V hlavní roli Kiefer Sutherland.

Kino Železný Brod: 2. prosince Tobruk,17.30. Druhá světová válka, podzim roku 1941. Do Němci a Italy obleženého města Tobruku a severoafrické Libyi jsou odveleni vojáci 11. východního československého praporu a mezi nimi je i mladý voják Jiří Pospíchal… Druhý celovečerní film režiséra a producenta Václava Marhoula. Hrají: Jan Meduna, Petr Vaňek, Robert Nebřenský a další.