Kino Radnice Jablonec: 18. prosinec – 21. prosinec Juno, 18.00. Mile prostořeká, inteligentní a vtipná komedie, která vás pobaví svým ironickým nadhledem stejně jako její šestnáctiletá hrdinka Juno (Ellen Page), která se potýká s nečekaným těhotenstvím. Otcem dítěte je další teenager Paulie (Michal Cera), kterého ovšem ona nepovažuje za svého přítele. Chce, aby všechno skončilo jako špatný sen, ale zjišťuje, že musí začít situaci řešit. Tak, jak se podzim mění v zimu a zima v jaro, mění se i Juno - jak po fyzické stránce, tak i po té duševní. K problémům, které ji potkávají, se stále úspěšněji dokáže stavět čelem a řešit je s rozvahou a jistotou, která je pro člověka jejího věku velice netypická. Hrají: Ellen Page, Michael Cera, Jennifer Garner, Jason Bateman a další.

Kino Radnice Jablonec: 18. prosinec – 21. prosinec Čtvery vánoce, 20.00. Jaké to je, když se partneři Kate a Brad rozhodnou navštívit všechny své (v tu dobu již rozvedené) čtyři rodiče. Hrají: Reese Witherspoon, Vince Vaughn, Robert Duvall, Kristin Chenoweth.

Kino Radnice Jablonec pro děti: 20. prosinec a 21. prosinec Pohádky pod sněhem, 16.00. Pásmo animovaných pohádek a příběhů.

Kino Junior Jablonec: 18. prosinec – 21. prosinec Noci v Rodanthe, 18.00. R. Gere a D. Lane spolu díky bouři prožijí vášnivý víkend a tím odstartují romanci, která poznamená celý jejich život.

Kino Junior Jablonec: 18. prosinec – 21. prosinec 96 hodin, 20.00. Čas odplaty nadešel! Bývalý špión jde nekompromisně po stopách únosců své dcery.
ne, John Stevenson.

Kino Jas Tanvald: 19. prosince, 96 hodin, 19.00. Francouzský akční thriller. Čas odplaty nadešel! V hlavní roli Liam Neeson.