Kino Radnice Jablonec: 22. prosinec – 23. prosinec Čtvery vánoce, 18.00. Jaké to je, když se partneři Kate a Brad rozhodnou navštívit všechny své (v tu dobu již rozvedené) čtyři rodiče.

Kino Radnice Jablonec: 22. prosinec – 23. prosinec Juno, 20.00. Mile prostořeká, inteligentní a vtipná komedie, která vás pobaví svým ironickým nadhledem stejně jako její šestnáctiletá hrdinka Juno (Ellen Page), která se potýká s nečekaným těhotenstvím. Otcem dítěte je další teenager Paulie (Michal Cera), kterého ovšem ona nepovažuje za svého přítele. Chce, aby všechno skončilo jako špatný sen, ale zjišťuje, že musí začít situaci řešit. Tak, jak se podzim mění v zimu a zima v jaro, mění se i Juno - jak po fyzické stránce, tak i po té duševní. K problémům, které ji potkávají, se stále úspěšněji dokáže stavět čelem a řešit je s rozvahou a jistotou, která je pro člověka jejího věku velice netypická. Hrají: Ellen Page, Michael Cera, Jennifer Garner, Jason Bateman a další.

Kino Radnice Jablonec: 24. prosinec Lovecká sezóna 2, 22.00. Domácí vs. lesní hosté. Vyhraje dravější. Je to prosté! Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. V dalším pokračování se chystá na rozhodující souboj mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. Lovecká sezóna 2 obsahuje všechno, po čem srdce dětského fanouška animovaných filmů touží. Roztomilou grafiku, zábavné charaktery a ještě vtipnější gagy ve scénáři, na kterém pracoval celý tým scenáristů.

Kino Junior Jablonec: 22. prosinec – 23. prosinec Po svatbě, 17.30. Poutavý severský příběh o tom, že tajemství minulosti se někdy nečekaně vrátí.

Kino Junior Jablonec: 22. prosinec – 23. prosinec Poustevna, das ist Paradies, 20.00. Dokumentární film o městečku Dolní Poustevny v česko-německém pohraničí získal Cenu za nejlepší český dokument 2007 na MF dokumentárních filmů v Jihlavě.

Kino Jas Tanvald: 22. prosince Děti noci, 19.00. Nový český film Michaely Pavlátové. Příběh o mladých zamilovaných v prostředí pražského Karlína. V hlavních rolích Martha Issová, Jiří Mádl a Jan Dolanský.