Kino Radnice Jablonec: 29. prosinec – 30. prosinec Den, kdy se zastavila země, 17.30. Sci-fi remake filmu z roku 1951. Remake filmu z roku 1951. Mimozemšťan Klaatu (Keanu Reeves) přicestuje na Zemi s jediným úkolem - zachránit ji. Lidstvo totiž svými válkami ohrožují mír v celém vesmíru. Pokud tedy váky ihned neukončí, bude muset Klaatu přistoupit k nejtvrdšímu opatření - planetu Zemi vymazat z mapy vesmíru. Hrají: Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, John Cleese.

Kino Radnice Jablonec: 29. prosinec – 30. prosinec Stmívání, 20.00. Film je natočen podle první ze čtyř knih od Stephenie Meyerové, které si okamžitě získaly širokou skupinu fanoušků po celém světě.Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně.I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje.

Kino Junior Jablonec: 29. a 30. prosinec Madagascar 2: Útěk do Afriky, 18.00. Rodinná animovaná komedie o dalších osudech lva Alexe a jeho přátel.

Kino Junior Jablonec: 29. prosinec – 30. prosinec Láska on-line, 20.00. Hořká romantická komedie o zdánlivě nesourodé kombinaci dvou navenek odlišných jedinců.

Kino Jas Tanvald: 29. prosince Vesmírní opičáci, 17.00. Americký animovaný rodinný film. Šimpanz Ham letí do vesmíru, doufejme, že se vrátí! České znění.

Kino Josefův Důl: 29. prosince Nestyda, 19.30.