Kino Junior Jablonec: do 28. května: Amorův úlet, 17.30 a 20.00. Jaká je šance, že se stačí rozhlédnout po přeplněné kavárně, aby člověk našel ten „pravý“ protějšek, se kterým bude chtít strávit zbytek života? Romantická komedie s Jasonem Biggsem.

Kino Radnice Jablonec: do 28. května: Iron man, 20.00. Další z klasických marvelovských superhrdinů - Iron Man - na scéně. Milionář Tony Stark vynalezne hypermoderní bojový oblek, se kterým dokáže létat a pomocí kterého se chystá zachraňovat svět.

Kino Radnice Jablonec: do 28. května: Než si pro nás přijde, 17.30. Než je “nasypou do urny” vyrážejí Jack Nicholson a Morgan Freeman s nadhledem a humorem na svou poslední cestu za největším dobrodružstvím svého života …

Kino Alfa Desná: 28. května: O rodičích a dětech, 19.00. Komedie chce navázat na nejlepší tradice české filmové komedie. Vtipné dialogy, výjimečné herecké výkony a humor spojující diváky napříč generacemi. Příběh filmu vychází ze zdánlivě banální situace. Syn (David Novotný) jde na procházku se svým otcem (Josef Somr)… Syn je zralý čtyřicátník a žije spokojeně se svou přítelkyní. Otci je přes sedmdesát. Je bývalý vědec-biolog. Klasický intelektuál v dobrém slova smyslu. Zdánlivě jediné, co tyto dva muže spojuje, je to, že se jdou jednou za měsíc společně projít Prahou. Nicméně jsou svázáni poutem čtyřiceti let společného života. Režie: Vladimír Michálek Hrají: David Novotný, Josef Somr, Ľubo Kostelný, Zuzana Stivínová, Lenka Vlasáková, Jiří Lábus.

Kino Jas Tanvald: 26. května: Amorův úlet, 19.00. Americká bláznivá komedie. Cesta lásky je někdy nevyzpytatelná. V hlavních rolích Jason Biggs a Isla Fisherová.

Kino Jas Tanvald: 28. května: 10 000 př. n. l., 19.00. Americký dobrodružný film. Cesta proti proudu času. Příběh mladého lovce, který se vydá hledat svoji unesenou lásku.