Kino Radnice Jablonec:10. a 11. června STAR TREK: DO TEMNOTY, 17.00. James T. Kirk (Chris Pine) je pořád horká hlava a možná kapitánské prýmky dostal předčasně. A tak když hrubě poruší předpisy Hvězdné flotily, je degradován. Následně však dostává možnost napravit si reputaci, když je vyslán po stopách Johna Harrisona (B. Cumberbatch), nebezpečného intergalaktického teroristy, který zdevastoval Londýn. Čekají nás výrazně temnější dobrodružné tóny, kterým ale nechybí ani smysl pro humor.

Kino Radnice Jablonec:10. a 11. června JEN BŮH ODPOUŠTÍ,20.00. Nejnovější snímek režiséra Nicolase Windinga Refna (Drive) se poprvé představí v soutěži Filmového festivalu v Cannes. Hlavní role tohoto snímku se opět zhostil Ryan Gosling. Před deseti lety Julian zabil policajta, ale podařilo se mu utéct. Dnes je z něj jeden z největších drogových dealerů v Bangkoku. Když Julianův bratr zabije prostitutku, policie si pozve na pomoc Changa Anděla pomsty, který dovolí otci zavražděné, aby ho osobně zabil. Tím však rozpoutá peklo, protože do situace se vloží Julianova matka, šéfka jedné z nejmocnějších kriminálních organizací, která Juliana vysílá pomstít svého bratra.

Kino Radnice Jablonec:12. června JEN BŮH ODPOUŠTÍ, 17.30

Kino Radnice Jablonec: 12., 13. a 14. června STAR TREK: DO TEMNOTY, 20.00.

Kino Radnice Jablonec:13. a 14. června PODFUKÁŘI, 17.30. Dokonalá iluze nebo loupež století? Takhle nějak by to vypadalo, kdyby Dannyho parťáci uměli kouzlit. Právě v jejich elegantním stylu totiž pracují Podfukáři tým špičkových iluzionistů, který v rámci svých efektních kouzelnických show provádí ještě efektnější bankovní loupeže zaměřené proti zkorumpovaným finančníkům. Skvěle obsazená krimi komedie s originální zápletkou, v jejíž hlavních rolích se představí J. Eisenberg, I. Fisher, M. Freeman, M. Cain, W. Harrelson, M. Ruffalo.

Kino Jas Tanvald:10. června O PRINCEZNĚ, LUCIÁŠOVI A MAKOVÝCH BUCHTÁCH, 9.30. Klasická pohádka, napsala Lucie Belanová. Hraje Divadlo HP Praha.

Kino Jas Tanvald: 12. června FULMAYA, DĚVČÁTKO S TENKÝMA NOHAMA, 19.00. Nový český dokument. Nepálská odysea Doroty Nvotové. Neobyčejný příběh o touze po svobodě a velkých životních rozhodnutích odehrávající se v podhůří Himalájí.