Kino Radnice Jablonec: 20. ledna JAK JSME HRÁLI ČÁRU, 10.00. Rodinný film v režii Juraje Nvoty je příběhem malého chlapce (Richard Labuda), jeho rodiče v polovině šedesátých let emigrovali do Rakouska a on nyní vyrůstá u dědy a babičky (Milan Lasica, Libuše Šafránková) v pohraniční obci. Prožívá své „knoflíkové války", první lásku i první zradu… Dále hrají: Ondřej Vetchý, Szidi Tobias, Miro Noga, Ondřej Malý a další.

Kino Radnice Jablonec: 20. a 24. ledna SEDMÝ SYN, 17.30. Napínavé epické fantasy, v němž proti mečům, odvaze a odhodlání stojí mocná černá magie a armáda nestvůr. Jedině mýty opředený sedmý syn sedmého syna může zastavit zlo, které se chystá ovládnout království… V hl. rolích: Ben Barnes, Jeff Bridges, Julianne Moore, Kit Harrington a další.

Kino Radnice Jablonec: 20. a 21. ledna 96 HODIN: ZÚČTOVÁNÍ,20.00. Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills (Liam Neeson) se proti své vůli ocitá znovu v akci. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je podezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA…

Kino Radnice Jablonec: 21. ledna HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD, 17.00. Uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků.

Kino Radnice Jablonec:22. a 23. ledna VELKÁ ŠESTKA, 17.30. Animované komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se se svou partou přátel ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya. Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda robota jménem Baymax a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu…

Kino Radnice Jablonec:22., 23. a 24. ledna BABOVŘESKY 3, 20.00. Pomsta starosty Stehlíka a místních chasníků drbně Horáčkové. Do vesnice se vrací kontrolor Dodo s manželkou, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všechny místní drbny k moři…

Junior Jablonec: 20. ledna DIVOKÉ HISTORKY, 17.30. Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů.

Junior Jablonec: 20. ledna FOTOGRAF,20.00. V příběhu volně inspirovaném osudy světoznámého českého fotografa Jana Saudka (Karel Roden) se vracíme k některým zásadním křižovatkám života umělce obdařeného nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní.

Junior Jablonec: 21. ledna JAK JSME HRÁLI ČÁRU, 10.00.

Junior Jablonec: 21. ledna SAINT LAURENT, 17.15. V krátké době již druhý životopisný film o slavném módním návrháři, který chtěl být nejlepším své generace, chtěl zavést módu do ulic a obléknout moderní ženu ve světě, který se mění ve víru večírků a bezstarostnosti.

Junior Jablonec: 21. ledna NASLEPO, 20.00. Do poslední chvíle nebudete vědět, jaký film vás v kině čeká!

Junior Jablonec: 22. ledna SEX V PAŘÍŽI, 17.30. Komedie o kariéře, dětech, lásce, sexu a hlavně o tom, koho a co ženy chtějí.

Junior Jablonec: 22. ledna SAMA NOCÍ TMOU, 20.00. Vizuálně uhrančivý film íránské režisérky vznikl v americké produkci a vyniká svérázným humorem i ponurou hororovou atmosférou. Výsledkem je chytrý a těžko zařaditelný žánrový mix, který nezapře inspiraci hororovými filmy, westernem, komiksem a íránskou novou vlnou.

Kino Železný Brod: 20. ledna DVA DNY, JEDNA NOC, 19.30. Sandra pracuje v elektrárně a právě se zotavuje z depresí. Vedení společnosti takové zaměstnance nechce, ale také nechce vystupovat ve zlém světle. Finální rozhodnutí o Sandřině osudu tak nechává na jejích kolegách, kteří mají určit, zda Sandra o práci přijde anebo ne. Pokud ano, budou si moci ponechat své roční bonusy ve výši 1 000 eur, pokud ne, tak o ně přijdou…

Kino Železný Brod: 23. ledna SEDMÝ SYN,19.30. Síly dobra a zla odnepaměti svádějí válku o naši planetu. Příběh filmu se odehrává v dobách, kdy kladní hrdinové už skoro leželi na lopatkách a zoufale čekali na legendárního hrdinu, který by je spasil. V tomto napínavém epickém fantasy proti mečům, odvaze a odhodlání stojí mocná černá magie a armáda nestvůr.

Kino Jas Tanvald: 21. ledna ODPAD, 19.00. Britské dobrodružné drama. Hrdiny filmu jsou tři chlapci, jejichž domovem je centrální skládka v brazilském Riu. Film režiséra filmu Billy Elliott a Hodiny.