Kino Radnice Jablonec:13., 14. a 15. listopad HUSÍ KŮŽE,17.30. Rodinná „teen" hororová komedie. Teenager Zach se po přestěhování do malého městečka seznámí s krásnou sousedkou Hannah. Zach jednoho dne neúmyslně vypustí příšery, které se skrývají v rukopisech jejího podivínského otce, ze kterého se vyklube spisovatel R. L. Stine (Jack Black), autor série bestsellerů s názvem Goosebumps. Příšery začnou terorizovat celé městečko, je na Stineovi, Zachovi a Hannah, aby je znovu vrátili do knih, kam patří…

Kino Radnice Jablonec:13., 14. a 15. listopad SPECTRE, 20.00. Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 24. bondovce. James Bond dostane záhadný vzkaz z minulosti, který ho přivede na stopu nechvalně známé zločinecké organizace.

Kino Radnice Jablonec:14. listopad SNOOPY A CHARLIE BROWN. PEANUTS VE FILMU,15.00. Snoopy poprvé na velkém plátně! Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné…

Kino Junior Jablonec:13. listopad FAKJŮ PANE UČITELI 2, 17.30. Přichází pokračování bláznivé školní komedie a tak se opět můžete potkat s hodně netradičním učitelem Zeki Müllerem, jeho tak trochu potrhlou kolegyní Lisi Schnabelstedtovou a také s jejich studenty všeho druhu.

Kino Junior Jablonec:13. a 14. listopad STEVE JOBS, 20.00. Setkání tří výjimečných mužů vyústilo ve výjimečný film o jiném výjimečném muži. Originální režisér Danny Boyle, jeden z nejlepších scenáristů současnosti Aaron Sorkin a talentovaný herec Michael Fassbender společně natočili životopisné drama o největším počítačovém vizionáři naší doby.

Kino Junior Jablonec:14. listopad JO NESBØ: DOKTOR PROKTOR A PRDÍCÍ PRÁŠEK,15.00. Hlavním hrdinou je ztřeštěný vynálezce Doktor Proktor, dívka Líza a klučina s ohnivými vlasy jménem Bulík. Ten se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije Proktor a Líza. Jakmile se mu podaří zjistit, že podivín doktor Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být! Poté, co v roli asistenta doktora Proktora zjistí, že jeho nejnovější vynález, prášek proti prdění, nefunguje, vnukne mu myšlenku.

Kino Junior Jablonec:14. listopad OTCOVÉ A DCERY,17.30. Russell Crowe a Amanda Seyfried v hlavních rolích příběhu o složitých vztazích mezi rodiči a dětmi. Dále hrají Aaron Paul, Diane Kruger, Jane Fonda a další. Jack Davis (R. Crowe) slavný spisovatel, držitel Pulitzerovy ceny, který trpí depresemi a duševní poruchou, svádí po smrti své ženy boj nejen sám se sebou, ale i s výchovou jejich dcery…

Kino Junior Jablonec:15. listopad MRKÁČEK BILL,13.45. Animovaná dobrodružství neposedného medvídka koaly Mrkáčka Billa a jeho přátel.

Kino Junior Jablonec:15. listopad VISCERA / FAUNOVO ODPOLEDNE / ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX / CARMEN, 16.00. Komponovaný program několika brilantních krátkých baletních děl.

Kino Junior Jablonec:15. listopad ZTRACENI V MNICHOVĚ, 20.00. Nový film Petra Zelenky (Knoflíkáři, Rok ďábla, Karamazovi) jehož hlavním hrdinou je Sir „P", devadesátiletý papoušek šedý, který na vlastní uši slyšel, co se dělo, když se podepisovala Mnichovská dohoda. Právě tohohle papouška ale unese mladý český novinář a rozpoutá tím obrovský mezinárodní skandál… V hl. rolích Martin Myšička, Marek Taclík, Jana Plodková, Jitka Schneiderová, Václav Kopta, Vladimír Škultéty, Václav Neužil ml. a další.

Kino Železný Brod:13. listopad SICARIO: NÁJEMNÝ VRAH,19.30. Idealistickou agentku FBI Kate pověří důstojník elitní vládní operační skupiny, aby v příhraniční oblasti mezi USA a Mexikem, kde neplatí žádné zákony, podpořila eskalující válku proti drogám. Tým vedený tajemným poradcem s pochybnou minulostí se tajně vydává na cestu, během které je Kate nucena v zájmu přežití pochybovat o všem, v co dosud věřila…

Kino Železný Brod:14. listopad ROSA & DARA A JEJICH VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ, 15.00. Pásmo animovaných filmů pro malé i velké. Můžete se těšit na velké prázdninové dobrodružství dvou holčiček Rosy a Dary, které doplní mini příběhy, ze kterých se dozvíte odpovědi na spoustu zajímavých a zábavných otázek. Dobrodružství Rosy a Dary doplní tři animované filmy s dobrodružnou tématikou.

Kino Železný Brod:14. listopad SPECTRE,19.30. Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 24. bondovce! James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu nechvalně známé zločinecké organizace. Postupně musí rozplétat složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE..

Kino Jas Tanvald:13. a 14. listopad JO NESBØ: DOKTOR PROKTOR A PRDÍCÍ PRÁŠEK,17.00. Norský film pro děti. Filmová verze známé knížky pro děti. Příběh ztřeštěného vynálezce Proktora, dívky Lízy a kluka Bulíka.

Kino Jas Tanvald: 13. a 14. listopad SPECTRE, 19.00. James Bond na stopě nechvalně známé zločinecké organizace.