Ska-pra šupina se i přes ska ve svém názvu brání žánrovému zařazení. Z jejich hudby lze vyčíst stopy i jiných žánrů, jako je reggae, folklór či elektro. První album s názvem „Anča Malinová“ vyšlo kapele roku 1995, druhé s názvem „Američania lidú“ pak roku 1997. Obě tato alba byla určena spíše pro okruh přátel a tehdejší skalní fanoušky.
V roce 2000 pak skupina vydala své první oficiální album „Zblíží a poteší“ aby uspokojila zvýšený zájem rostoucího množství fanoušků.
Po albu se jen zaprášilo, a tak v roce 2001 přišla skupina s dalším albem, „Hore na Mire“. Za pár měsíců se album rozprodalo, a tak se skupina rozhodla přijmout nabídku BMG a vydala album „Good-Bye Underground“.
Dalším překvapením večera bude děčínská formace Papaya days. Tato partička hraje od roku 2003 a poslední dobou je čím dál více vidět na větších festivalech a pomalu se tak dostává do podvědomí reggae nadšenců v celé republice.
Na jabloneckém pódiu vystoupí i Bug & Dub. Je to pár lidí z ex–Lion Taxi. Po rozpadu Lion Taxi projevilo pár zbylých lidí zájem pokračovat s tehdejším programem, a tak došlo ke vzniku již zmíněné skupiny Bug & Dub.
Vstupné je 150 korun.