SOUTĚŽ: Vyhrajte po dvou lístcích na Salsa Night. Stačí odpovědět na otázku: Kolikátý ročník Salsa Night se letos koná? Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu: Hana.Langrovava@denik.cz. Nezapomeňte připsat celé jméno a telefonní číslo.

Jedna z nejreprezentativnějších tanečních žánrových akcí v České republice Salsa Night se uskuteční v sobotu 13. února v jabloneckém Eurocentru.

Vystoupí zde hned několik zahraničních tanečníků: Yvonne Sanchez & Jonathan Ramirez & Los Rumberos Salsa Orquestra (Kuba /Mexiko /ČR) se speciálním programem, Ruben Peguero (Dominikánská republika) a Raúl Missael Ramos Keeling (Kuba) miniškola karibských tanců, animace a vystoupení, Dj. Ramon (Nikaragua).

Sobotní večer doprovodí ještě dvoudenní workshop v sobotu a v neděli, jehož účastníci se mohou naučit dominikánskou salsu, bachatu a merengue, kubánský reggaeton, timbu i moderní tance a afrokubánský folklor.

Zahraniční lektoři

„Jako lektoři se představí velice oblíbený lektor Ruben Peguero z Dominikánské republiky a vystudovaný tanečník Missael Ramos z Kuby," řekl programový vedoucí Eurocentra Jan Ocilka.

Zájemci o workshop se mohou hlásit do středy 10. února a mohou si vybrat jeden den za 750 nebo oba za 1200 Kč. Není nutné na workshop přijít v páru.

SALSA NIGHT 2016
Kdy: sobota 13. února od 20.00
Kde: Eurocentrum Jablonec
Program: Yvonne Sanchez & Jonathan Ramirez & Los Rumberos Salsa Orquestra (Kuba/ Mexiko /ČR) se speciálním programem, Ruben Peguero (Dominikánská republika) a Raúl Missael Ramos Keeling (Kuba) – miniškola karibských tanců, animace a vystoupení, Dj. Ramon (Nikaragua)