Vyučila se chemičkou, nikdy se neučila zpívat, a přesto patří mezi nejvýznamnější české zpěvačky.Její osobitý alt je nezaměnitelný a nemá u nás konkurenci.Věra Špinarová vystoupí ve středu 20. březnav libereckémDomě kultury.

Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka má za sebou již 4 koncerty v rámci jejího turné.

Naplněné sály

Naplněné sály viděly skvělou show a lidé odcházeli z koncertu nadšení a děkovali zpěvačce za nezapomenutelný zážitek.

„Byly to úžasné koncerty a nečekala jsem takové skvělé ohlasy od lidí, kteří na koncert přišli, byli naprosto skvělí a už se těším na další mé koncerty," vyjádřila se sama Věra Špinarová o koncertech v Karlových Varech a Plzni.

Turné pokračuje koncerty v úterý 19. března v Domě kultury v Ústí nad Labem a o den později 20. března v Domě kultury Liberec!

Na turné se zpěvaččini fanoušci mohou těšit na jedinečnou světelnou show a také na největší hity legendární zpěvačky ve zcela nových a neobvyklých aranžích.

Hostem prvních šesti koncertů je zpěvák Petr Bende, který si se Špinarovou zazpívá dva duety, na ostatních koncertech se kromě Petra Bendeho objeví smyčcové kvarteto složené z hráčů Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Turné bude jiné

Své poslední velké turné zpěvačka odehrála v roce 2010. Letošní koncertní šňůra ale bude zcela jiná.

„Písně dostaly úplně jiný kabát, každá z nich bude mít i speciální světelnou projekci. Do repertoáru jsme také zařadili asi čtyři věci, které jsme nikdy předtím nehráli," řekl syn Věry Špinarové Adam Pavlík, který je šéfem doprovodné kapely.

Zpěvák Petr Bende, známý z televizní soutěže SuperStar, zpěvačku s velkým úspěchem doprovázel už na jejím předchozím turné.

Bende a perkuse

„Je pro mne velká čest, že mohu být znovu hostem Věry Špinarové," řekl Petr Bende, který se představí nejenom jako zpěvák, ale také jako bubeník a perkusionista.

VĚRA ŠPINAROVÁ

koncert

hosté: Petr Bende a kapela Adama Pavlíka

Kdy: středa 20. března od 19 hodin

Kde: Dům kultury, Liberec

„Ve druhé polovině koncertu budu k bubeníkovi dohrávat ještě perkuse a možná vymyslíme i nějaké bubenické sólo," dodal Bende.

Filharmonie

Pro Moravskou část turné si k Petru Bendemu pozvala Věra Špinarové i smyčcové kvarteto Janáčkovy filharmonie Ostrava, které ji bude doprovázet v několika skladbách a zejména u hitu Tenkrát na Západě bude posluchačům běhat mráz po zádech více, než normálně.

Vstupenky za cenu 430, 380 a 360 Kč si mohou její příznivci zakoupit v předprodeji, který už začal na portálech eVstupenka a Ticketportal.

Mezi její nejznámější hity patří Bílá Jawa 250, Ty jsi můj song, Valentino, Raketou na Mars, A já tě závidím, To máme mládež, Andromeda, Fernando, Být sluncem na tvých víčkách nebo Kouzlo bílejch čar a mnoho dalších.

SOUTĚŽ

Soutěžte s Deníkem a vyhrajte po dvou vstupenkáchna liberecký koncert zpěvačky s nezaměnitelným altem, který se konáve středu 20. března v Domě kultury.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Jakou písní zahájila zpěvačka svou pěveckou kariéru?

Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu Hana.Langrova@denik.cz.

Nezapomeňte připsat své celé jméno a telefonní číslo, abychom Vás mohli kontaktovat při případné výhře.

VIDEO

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube