„Se Stanislavem Zindulkou jsem se setkala před pěti lety, kdy jsem s ním dělala rozhovor do Véčka, a byla jsem nadšená jeho entuziasmem a příjemným postojem k životu. Je to vynikající herec a zábavný společník, který umí publikum pobavit,“ zve na pořad jeho moderátorka a pořadatelka Martina Michalová.

Stanislav Zindulka celou svou uměleckou kariéru strávil na divadelních prknech, ať už to bylo v Hradci Králové, Brně nebo v Praze. Velkou popularitu si získal účinkováním ve filmech a v televizních seriálech či inscenacích. Počet postav, které za svou hereckou dráhu ztvárnil, jde do desítek. Svým osobitým projevem dokázal upoutat i v „malých“ epizodních rolích – kdo by například zapomněl na nepřejícího důchodce Fajsta ze seriálu Bylo nás pět nebo dědu z Báječných let pod psa.

Ve své filmografii má však Stanislav Zindulka také dva nepřehlédnutelné protagonisty, za něž byl po právu odměněn. Za ztvárnění přítele Vlastimila Brodského ve filmu Babí léto si vysloužil Českého lva, největší ocenění – dlouholetou přízeň diváků – si však získal za neodolatelného vlastence a pošťáka Josefa Pumplmě v seriálu Vlak dětství a naděje, který se stal jeho životní rolí. Na divadle sklízel vavříny například za hlavní roli v inscenaci Řidič slečny Daisy a v současnosti se na něj můžete jít podívat do Činoherního klubu.