LIBEREC

Dům kultury, Liberec

9. ledna 1. ples Gymnázia Jeronýmova Liberec

10. ledna 1. ples Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické Liberec

16. ledna Ples SOU nábytkářské a SŠ tvorby a designu nábytku Liberec

17. ledna Ples SOŠ a gymnázia Na Bojišti

23. ledna XX. Mocca ples

24. ledna Ples Gymnázia F. X. Šaldy Liberec

29. ledna Ples SOU gastronomie a služeb

30. ledna Vojenský ples

Krajská vědecká knihovna v Liberci

Sobota 17. ledna Ples v knihovně

Restaurace U Košků, Pavlovice, Liberec

Sobota 17. ledna Ples Flotila Liberec, námořnický ples

Pátek 23. ledna Ples libereckých farností

Lidové sady, Liberec

Pátek 16. ledna Pyžamový ples

Clarion Grand hotel Zlatý Lev

Sobota 17. ledna Reprezentační ples FC Slovan Liberec

Koloseum, Liberec

Pátek 30. ledna Myslivecký ples

Kulturní centrum Vratislavice 101010

Pátek 16. ledna Ples SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou

LIBERECKO

Dům kultury Beseda, Hrádek nad Nisou

Sobota 31. ledna Hasičský ples

Společenský klub Chrastava

Neděle 25. ledna Karneval show velký dětský maškarní rej

JABLONEC NAD NISOU

Eurocentrum, Jablonec nad Nisou

Pátek 9. ledna Maturitní ples SOŠ řemesel a služeb, P2 a EKP4 Horečka páteční noci

Sobota 10. ledna Maturitní ples VOŠMOA, O4C, Las Vegas

Pátek 16. ledna Maturitní ples VOŠMOA, O4B, Candy Shop

Neděle 18. ledna Mladá dechovka, taneční odpoledne s dechovým orchestrem pro seniory

Pátek 23. ledna Maturitní ples Gymnázia Dr. Antona Randy, V8.A, Noc v muzeu

Sobota 24. ledna Maturitní ples 4. ročníku Gymnázia U Balvanu, Piráti

Pátek 30. ledna Maturitní ples VOŠMOA, O4A, Noční můra

Sobota 31. ledna 4. společenský ples, Ples Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Vězeňské služby ČR a Městské policie Jablonec nad Nisou

Střelnice, Jablonec nad Nisou

Pátek 9. ledna After party Maturitního plesu Obchodní akademie Tanvald, DJ MOMO

JABLONECKO

Kulturní dům, Velké Hamry

Sobota 31. ledna Fotbalový ples

Sportovní hala, Tanvald

Sobota 31. ledna Ples města Tanvald

Mateřské a dětské centrum Maják, Tanvald

Sobota 17. ledna Karneval pro nejmenší, přehlídka masek a karnevalové veselí, od 16 hodin

Kulturní dům Sklář, Desná

Sobota 17. ledna Myslivecký ples

Sokolovna, Železný Brod

Sobota 17. ledna Myslivecký ples, vyhlášení sportovce Železnobrodska

Parkhotel, Smržovka

Sobota 24. ledna Myslivecký ples

Pondělí 26. ledna Důchodový dýchánek od 14 hodin

Sobota 31. ledna Rockový ples Ex-trémistů

TURNOV

Kulturní centrum, Turnov

Pátek 30. ledna VI. městský ples Turnov

ČESKÁ LÍPA

Kulturní dům Crystal, Česká Lípa

Pátek 23. ledna Reprezentační ples města Česká Lípa, „Mezi nebem a zemí"

Pošlete nám tip na váš oblíbený ples. Nenašli jste svůj oblíbený ples v našem výčtu? Pořádáte sami taneční akci? Dejte nám o ní vědět na e-mailovou adresu hana.langrova@denik.cz. O únorových bálech se dočtete ve vydání Deníku v pátek 30. ledna.