Pod širým nebem v Alšovicích připravují už 5. ročník rockového festivalu Monster Of Rock. Začíná ve 14 hodin tuto sobotu 4. září. Hlavním hostem a vyvrcholením bude revivalová skupina legendy ze 70. let Led Zeppelin Revival z Brna. „Někteří z vás je pamatují z letošního jabloneckého Woodstocku,“ poznamnal za organizátory Martin Hübner.

Na festivalu dále vystoupí většina kapel z Jablonce nad Nisou: hardrock-funková Mandragora, revivalové skupiny Stand up a Žízeň, hardrocková N.O.C, rockoví Exots, rockoví Hush, crossover-hardcorová kapela Xakru a gothic-metal Misty Ways. Tanvald zastoupí alternativně rockový Ikaros.

Atmosféru doladí Wild Fire - ohňová woman show. Své umění předvede taktéž divadelní soubor Tyl ze Železného Brodu. Pro děti je připraven dětský koutek s trampolínou.

Vstupné je 150 korun, pro studenty 130 korun, důchodci, děti, ZTP a ZTP/P zdarma. Všechny vstupenky jsou slosovatelné a jsou připraveny hodnotné ceny, například elektrická kytara, ladička nebo CD účinkujících.

Akce se koná v areálu alšovické sokolovny a návštěvníci nemusí mít strach, že by areál nenašli. Cesta bude označena ukazateli. Celým festivalem bude návštěvníky provázet Václav Vít.

Autorka Hana Langrová