„V této náročné disciplíně, kde tancují ti skutečně nejlepší tanečníci v České republice, se nepodařilo získat medaili už více jak pět let,“ uvedl Josef Drbohlav z taneční školy X – Dance.

Druhými vicemistry se stala skupina s názvem Rest in Peace Hana Drbohlav, Dana Kováčová, Kateřina Kosovová, Monika Koubová, Šárka Plešáková a Nela Tymichová. Jsou zároveň držitekami titulu Mistři České republiky. „Tato soutěž byla opravdu jedinečná a podařilo se nám diváky zvednout ze židlí. Dokonce nás podporovali i konkurenční tanečníci,“ zhodnotila soutěž majitelka taneční školy Hana Drbohlav.

Mimo tento skvělý úspěch se jabloneckým tanečníkům podařilo ještě v dalších dvou disciplínách probojovat až do finále. V disciplíně velkých formací dětské věkové kategorie formace „THE SIMPSONS“ obsadila 4. místo a v duetu dětské věkové kategorie duo Kristýnka Palicová a Verunka Wagnerová obsadilo 6. místo.

V disciplíně duo startovaly také Míša Kotenová s Majdou Kořínkovou, ty se umístily na 31. místě. V juniorské věkové kategorii v disciplíně sólo startovala Lucka Bartyzalová, která postoupila ze základní skupiny a pokračovala v neděli. V konkurenci 130 tanečníků se probojovala až do čtvrtfinále mezi 29 nejlepších. Nakonec obsadila krásné 24. místo.

V disciplíně duo startovaly Lucka Bartyzalová s Míšou Stránskou a Terezka Wagnerová s Martinkou Víškovou. Obě dueata obsadila 24. místo. V hlavní věkové kategorii v disciplíně sólo startovaly Kačka Kosová a Monika Koubová. Ani jedna se bohužel neprobojovala ze základní skupiny.

V disciplíně duo reprezentovala Českou republiku Dana Kováčová a Šárka Plešáková. Toto duo skončilo těsně před semifinále na 15. místě.
Velká formace hlavní věkové kategorie "Around The World" se probojovala do semifinále a obsadila 12. místo.