Kapela první přináší s obrovskou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan. Kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house.

Kapela Circus Problem vznikla v roce 2012. Její bouřlivé působení na české scéně zahrnuje jak pouliční busking, klubovou scénu, tak i velká pódia na předních českých i zahraničních festivalech. Prezentuje se svojí originální a nezaměnitelnou tvorbou autorských písní i některých coverů.

Za dobu působení této svérázné hudební formace se v jejich řadách vystřídalo několik členů. Momentální sestava kolem zakládajícího člena a autora většiny repertoáru Jiřího Čevely existuje od ledna 2017. Circus Problem svým neotřelým rytmem nakazí nejednoho z vás. Můžete se těšit jak na staré pecky, tak i novinky z nového EP Scandal. 

Dvojice Vasilův Rubáš hrávala pro intelektuální, přemýšlivé publikum. Po návalu nové vlny inspirace však neurazí ani zapřísáhlé příznivce punku. Na rozdíl od konkurenčních seskupení okázale ignoruje zahraniční vlivy a inspiraci loví ve stojatých vodách českého šoubyznysu. Akustickou kytaru a akordeon obsluhuje profesionální baskytarista Filip Novák, djembe a americký úsměv patří profesionálnímu obchodnímu zástupci Petru Rubášovi.