Chcete zažít ten pravý prázdninový mejdan plný skvělé hudby, výborných drinků a té nejlepší letní atmosféry? Tak přesně takový zážitek vás čeká na přelomu července a srpna na jablonecké přehradě. Sluneční lázně totiž 27. 7. budou hostit kapely par excelence, konkrétně se na akci zvané Letní souznění na Slunkách sejdou kapely Vltavín, Životu a ABBA Stars, které od 17 hodin rozezní oblíbené místo nejen Jablonečanů těmi nejlepšími letními peckami.

Všechna tři seskupení budou hrát samozřejmě k tanci i poslechu, personál Slunek přidá ty nejlepší alko i nealko drinky, chybět nebudou oblíbené pochutiny a krom kuchaře se prý pilně připravuje i oblíbený papoušek, který se údajně chystá každého hosta osobně pozdravit.

Pokud patříte k těm, kteří chtějí vědět o účinkujících trochu víc, přinášíme vám i malé nahlédnutí pod kůži všech tří kapel.
Vltavín je liberecký acoustic big beat s Romanem Pirochem, Jiřím Šimkem a Davidem Turkem, který více než dvacet let hraje písně z vlastní dílny.

Životu je hudební skupina, kterou tvoří dle slov kapelníka normální kluci z Liberce. Radim Šlechta, Martin Sluka, Petr Malý a Vojta Peterka s sebou na Slunky přivezou ´rockem řízlý pop´, který prý spolehlivě rozparádí nejen je, ale i publikum.
Posledním seskupením letní jablonecké parády je ABBA Stars, slavící letos patnácté výročí na scéně. Odehrála přes 1500 vystoupení u nás i v zahraničí.