V areálu jabloneckého Eurocentra, kde se opět představí na 40 výrobců skla a bižuterie, kteří ve svých prezentačních a prodejních stáncích představí svoje poslední kolekce. Výstava Křehká krása se inspirovala v tradici velkých bižuterních výstav, které se v Jablonci nad Nisou konaly v 60. a 70. letech minulého století. Kromě tradiční přehlídky českého sklářského a bižuterního průmyslu je připraven bohatý doprovodný program s módními přehlídkami a kulturními vystoupeními.

V době konání Křehké krásy 2019 se tak Jablonec nad Nisou stane bezesporu reprezentativní přehlídkou českého skla a bižuterie. Vedle ohromné nabídky bižuterie, skla a vánočních ozdob se výstava stává i příjemným místem, kde může strávit celá rodina značnou část dne. Na letní scéně každý den celé odpoledne nepřetržitě hrají zajímavé kapely a v neposlední řadě je možno zde shlédnout celou verzi fenomenální módní přehlídky Made in Jablonec 2019 s podtitulem Haute Couture.

Doprovodný program výstavy umožňuje dospělým i dětem v mnoha tvůrčích dílnách si vytvořit vlastní šperk, namalovat vánoční ozdobu, vyfouknout skleněný pohár, udělat skleněnou mozaiku či umělou květinu. Vstup na akci je navíc zcela zdarma.

Program výstavy
- Eurocentrum
- Prezentační a prodejní stánky sklářských a bižuterních firem a sklářských škol
- Prodejní výstava vánočních ozdob
- Tvůrčí dílny a předvádění výroby
- Stánky železnobrodských sklářů "Sklo na Železnobrodsku"
- Módní přehlídky "Made in Jablonec 2019"
- Představení designové kolekce Miss České republiky
- První oficiální představení finalistek Miss České republiky 2019 (promenáda v plavkách)
- Odpolední koncerty