V neděli bude na jablonecké přehradě veselo. Koná se tu Den rodiny Nadoraz – piráti a námořníci. Čeká na vás spousta zábavy a atrakcí a nikdo se nebude nudit. Děti i dospělí si budou moci vyzkoušet koloběžky, paddleboardy, kanoe, rafty, obří bubliny nebo vodní mlýnky.

Nebude chybět laserová střelnice, bungee running, bumparball koule, skákací hrad, tvoření, malování na obličej i na trička, štěstíčka, živá hudba, taneční workshopíky, replyšákování, soutěže, žravá výtvarka a spousta dalšího.

Na této akci s pracovníky Českého červeného kříže (ČČK) budou moci lidé replyšákovat! Proto si na akci přineste plyšáka, který poslouží pro dobrou věc.

Zná to asi každý, kdo má děti, plyšáci se doma hromadí a hromadí, občas je nutné udělat trošku čistku, a tak pojďte vyčistit pokojíček pro dobrou věc! „ČČK na naší akci bude spolu s vámi replyšákovat. Jde o přešívání plyšáků a dělání z nich zcela nových, netradičních, jedinečných,“ vysvětlili organizátoři z DDM Vikýř. Plyšáky lidé nosili i do Vikýře. 

V neděli je můžete darovat přímo pracovníkům ČĎCK. Ti, kteří se nestihnou zpracovat přímo na akci budou putovat do replyšákové dílny a pak poputují k dětem na akutní příjem. Přijďte podpořit dobrou věc! A dát plyšákům ještě jednu šanci.